Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Taşımanızı Yapan Ofis Firmasından İstenecek Belgeler

Ofis taşıma işleminizi gerçekleştirecek firmadan mutlaka istemeniz gereken bazı belgeler bulunmaktadır. Firmanın kurumsal olduğunu ancak bu belgeler ile anlayabilmeniz mümkündür. Aksi taktirde sadece size sunulacak teklifler üzerinden bir tercih yapmanız durumunda taşıma esnasında oluşabilecek aksaklıklarda çok büyük mağduriyetler yaşama ihtimaliniz olacaktır.

Peki nedir bu belgeler? Ofis taşımacılığı hizmeti sunan firmanın mutlaka Ulaştırma Bakanlığı tarafından alınması zorunlu olan K-3 yetki belgesinin bulunmasına, firmanın İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı olmasına ve mümkün ise sizlere daha önce gerçekleştirdiği ofis nakliye işlemleri ile ilgili Referans sunmasına özen gösteriniz.

Çalışma ofisleri genelde İş Merkezleri ve Plaza ve Rezidanslarda yer almaktadırlar. Bundan ötürü yeni iş güvenliği yasasına göre taşımayı yapan firmadan bir takım belgeler istenmektedir. Bu belgeleri sunmayan firmaların taşıma işlemi yapmasına izin verilmemektedir.

Yönetimin istemiş olduğu belgeler nelerdir? 

– SGK İşe Giriş Bildirgeleri
– İş Sağlığı ve Güvenliği Talimatı
– İşe Giriş Periyodik Muayene Formu
– Eğitim Sertifikaları
– Geçici Görevlendirme Belgeleri
– KKD Teslim Tutanağı

Sizlerde ofisinizi taşırken zamanında, hızlı ve sorunsuz bir taşıma işlemi gerçekleştirmek için firmamıza başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Enuygun.Com Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.