Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Türkiye’nin en büyük paketli kuruyemiş markası Tadım Gıda A.Ş. yeni ofislerine taşınma sürecinde firmamızı tercih ettiler. Firmanın Gebze fabrika, Ataşehir Gardenya 3 Plaza 14. ve 15 kat ve Gardenya-1 Plaza 12. kattaki ofis eşyaları profesyonel ekibimiz tarafından 1 gün gibi kısa sürede Ateşehir’de bulunan yeni ofislerine taşındı.

Taşıma işlemi sırasında şirket yetkililerimizden Bayram ÇAÇANOĞLU bizzat işin başında olarak tüm operasyonları takip ederek taşımanın planlanan zamandan daha kısa sürede gerçekleşmesini sağlamıştır. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz tüm ofis taşıma hizmetlerinde olduğu gibi zaman planlamasına uyan, sorunsuz ve hasarsız bir taşıma gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Evden eve nakliyat ve ofis taşımacılığı sektöründe 20 yıldır hizmet veren şirketimiz yüzlerce firmanın ofis nakliye işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Aşağıda ofis taşıma işlemi sırasında çekilmiş bazı karelere yer verdik.

Sizlerde ofisinizi taşırken deneyimli ve planlı çalışan bir nakliye şirketi tercih etmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat için 444 9 069 arayınız…

Tadım Gıda TaşımaTadım Gıda Ofis NakliyesiTadım Gıda Ofis NakliyatTadım Gıda Ofis Taşımacılığı

Bir önceki yazımız olan Kastamonu Entegre Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.