Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Şişli ofis taşıma işlemlerinizi şirketimizle güven içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Şirketimiz çok uzun yıllardır Şişli semtinde hizmetinizdedir. Günümüzde nakliyat işini en doğru yapan şirkettir. Müşterilerin ilk adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Bu bakımdan başka semtlerden de müşterilerimiz gelmektedir. Sorunsuz taşımacılık denildiğinde ilk akla gelen isim olmamız köklü geçmişimizin göstergesidir. Ofis taşıma işlemleri artık çok kolaydır. İş için uygun ortam ofis olduğu için taşımacılığı da artık çok rastlanır. Kolay olması bir çok müşteri için sevindiricidir. Fakat iyi bir taşıma işlemi gerçekleştirmek her firmanın yapabileceği bir iş değildir. Çok rastlanan bir taşımacılık olduğu için daha da dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu tarz işlerde yalan dolan çok fazla olur. Bu sebepten ötürü bildiğiniz ve güvendiğiniz bir firmayı seçmenizde fayda vardır.

Ofis taşınırken mallara yani eşyalara zarar gelmemesi çok önemlidir. Size güvenen insanların güvenlerini kırmamak gereklidir. Yapılan işin en doğru en düzgün ve en temiz şekilde yapılması uygundur. Ofislerde teknolojik aletler bulunmaktadır. Bunların zarar görmeden taşınması için ambalajlayıp tek tek güvenli kutulara koymaktayız. Taşıma işlemi sırasında da deneyimli çalışanlarımız ile birlikte güvenli bir şekilde araca yerleştirmekteyiz. Hizmet konusunda oldukça geniş kapsamlı çalışmaktayız. Taşımadan sonra isteğe göre monte etme , yerleştirme ve düzenleme gibi işlemleri de gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti son derece önemlidir. istek ve arzularını dinleyip ona göre hareket etmekteyiz. Şirketimizi diğer nakliyatçılardan ayıran en önemli özellik temiz iş yapıyor olmamızdır. Eksik hiçbir şey kalmaz. Yapılması gerekenler yapılması gereken süre içerisinde gerçekleşir. Taşıma işlemi akması ve yahut gecikmesi olmaz.

Şişli ofis taşımacılığı kısa mesafeli yerlerde de uzun mesafeli yollarda da uygun fiyatla karşınızdayız. Bir çok şirkete göre daha iyi iş yapıp daha uygun fiyatları sunmaktayız. Ödeme konusunda da elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz. Karşılıklı memnuniyet ile hizmet sunmak bizleri de mutlu ediyor. Ofis taşımacılığı evden eve nakliyattan türemiş bir daldır. Evden eve nakliyata benzemektedir. Bu yüzden kaliteli hizmet verme konusunda ısrarımız vardır. Titiz bir çalışma taşımayı gerçekleştirmek gerekmektedir. Yenilikler ve kolaylıklar ile taşıma işlemini daha kısa sürede gerçekleştirip işlerin aksamamasına yardımcı olmaktayız. Kısa sürede ofis yeni halini almış olup işler başlaya bilmektedir. Kısa sürede verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde bu piyasa da ismimizi duyurduk ve yer edindik. Kapımıza gelen hiçbir müşteriyi ne olursa olsun geri çevirmediğimiz içinde bir çok dosta sahip olduk. İş hallolsun para bir şekilde kazanılır diyerek büyüdük ve bu konuma kadar geldik. Bizim için ofisinizin ilk halinden daha iyi görünmesi sevindiricidir. Eşyalarınıza bir zarar gelmeden müşteriye teslim etmek ilk sıramızda yer almaktadır. Yakın yerlere taşıma da uzak yerlere taşıma da bizim için aynıdır. Aynı özveri ile hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Taşımacılık başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.