Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

EGETUR Taşımacılık firması, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir ekibi ile birlikte 1997 yılından bu yana evden eve naklyat ve ofis taşıma sektörünün içinde bulunmaktadır. Kişiler için taşınmanın ne kadar önemli ve titizlik isteyen bir süreç olduğunun farkında olan firmamız, yaptıkları bütün işlerde kurumsal bir firma olmanın sorumluluklarını yerine getirmeye dikkat etmektedir.

Ev taşınmalarının yanı sıra ofis taşınmaları için Ege Tur Taşımacılık firması bünyesinde hizmet veren özel bir ekip bulunmaktadır. Sigortalı ofis taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firmamız, ofisinize gelerek öncelikle keşif gerçekleştirmekte ardından fiyatla ile ilgili bilgilendirme yapmaktadır. Tüm ofis malzemelerinizi zamanında ve hasarsız olarak yeni adresinize taşımak için özel görevlendirilmiş olan ekip, tüm ofis eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstermektedir.

Ofis Taşımacılığında Ege Tur Farkı

Ofis taşımacılığı sırasında eşyaların zarar görmemesi kadar zamanında adrese ulaşması da önemlidir. Çünkü firmalar, taşınma sürecini en iyi ve hızlı şekilde atlatıp hizmetlerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmek istemektedir. Ofis taşımacılığı ile ilgili çevrenizden veya internetteki yorumlardan olumsuz söylemler duymuş olabilirsiniz. Ancak firmamıza ofis taşımacılığı için ofisinizi emanet ettiğinizde bunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız.

Sektör içerisinde taşımacılık için gerekli tüm belgeleri ile hizmet veren, evden eve nakliyat sektörü içerisinde hizmet veren bünyesinde özel bir ekibi ofis taşımacılığı ile görevlendiren EGE TUR, kurumsal çözümler üreterek en güvenli ofis taşımacılığı hizmetini sizlere vermeye özen göstermektedir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Hiçbir eşyanızda en ufak hasar olmadan, planlamada konuşulan zamanlamanın dışına çıkmadan hizmet vermeyi ilke edinen Ege Tur ofis taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ofis eşyalarının yoğunluğu, çalışacak personel sayısı, taşıma mesafesi gibi birçok konu fiyatın değişmesine etki etmektedir.

Taşıma günü, Ege Tur’un özel ofis taşımacılığı görevlileri gelerek ofis eşyalarınızın ve kolilerinizin her birini güvenli paketlemeler ile araca yüklemekte, yeni adresinizde de aynı titizlikle indirme işlemini gerçekleştirip taşınma sürecini tamamlamaktadır. Ofis taşınması esnasında birçok ofis yetkilisi, hasar konusunun dışında taşınma sonrasında firmalara ulaşamamaktan yakınmaktadır. Taşınma sürecinin öncesinde yanınızda olan Ege Tur Taşımacılık firması, taşınma sürecinin sonrasında da yanınızda olmaya devam etmekte, sizi mağdur etmemek için her sorununuza çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşımacılığında Neden EGETUR Nakliyat? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.