Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Plaza Taşımacılığı

Yeni bir Plaza’ya taşınma sürecinde sizlere profesyonel destek sunmaktayız.

İstanbul’un yanı sıra Ankara ve İzmir’de de yükselen Plazalar, “modern iş kasabaları” olarak nitelendiriliyor. Plaza ihtiyacını doğuran şey kuşkusuz, uluslararası şirketlerin Türkiye’ye gelişleri ve çalışma ofisi olarak modern binalara ihtiyaç duymaları oldu. “Akıllı bina” olarak tanımlanan bu merkezler yabancıların ilk tercihi oldu. Plaza trendi, Türkiye’de ekonomik hareketlilik ve iş yapış biçimlerinin değişmesiyle iyice güçlendi.

Bugün Plaza’lar adeta yaşayan birer kent haline geldi. İstanbul’da ki en büyük 10 Plaza içinde çalışanların nüfusu 20 bini aşıyor. Bu binalar birer çalışma alanı olmalarının yanında, sahip oldukları yiyecek-içecek alanları, mağazaları, eğlence merkezleri ile birer yaşam merkezine dönüşmüş durumda.

Plazalar’da çalışma gerçekleştirmek için çalışanların SGK ve İSG belgelerinin eksiksiz olması gerekmektedir. Bu nedenle ofis taşıma işleminizi gerçekleştirirken bu hususlara dikkat ediniz. Birçok Plaza’da ofis taşıma işlemi gerçekleştiren firmamız Plaza’da çalışma saatleri, taşıma yapılan noktalar ve yönetimin hassas olduğu diğer konular hakkında bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Sizde yeni bir Plaza’ya ofis nakliyesi gerçekleştirecek iseniz firmamız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışmaya karar verebilirsiniz…