Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Hastane Taşımacılığı

Hastane taşımacılığı için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Hastaneler en önemli kurumlardır. İnsanların en büyük ve en önemli sağlık ihtiyaçlarını karşılarlar. Bu bakımdan günümüzde hastane taşımacılığı da oldukça yaygındır ve gelişmiştir. Taşımacılıkta ayrı bir nakliye kolu olmuştur. Bizler hastane taşımacılığında en titiz şirketiz. En önem verdiğimiz husus temizliktir. Hijyen bizim için her şeyden önemlidir. Hastane eşyalarının taşınmasında oldukça dikkatli ve titiz davranılmaktadır.

Hastane taşımacılığında hijyen kuralına önem verdiğimiz için eşyalar taşınırken tozlanmaması yağmur çamura maruz kalmaması için önlemimizi alıyoruz. Bir diğer yandan ise hastane eşyalarının küçük ya da büyük bir darbe almaması için profesyonel ve işini çok iyi bir şekilde yapan taşımacıları kullanıyoruz. En az eşyalara gösterilen titizliği tıbbı cihazlara da gösteriyoruz. En küçük hatanın bile olmaması için sürekli bir kontrol altında taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Hastane taşımacılığı işinde en iyiler arasında yer alıyor olmamız bir çok özel hastane, poliklinik , sağlık ocağı ve devlet hastaneleri taraflarından tercih edilmemize sebep oluyor. Müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşler bizim için gurur vericidir. Hastane taşıma işleminde nakliye araçlarımız ve eşyaların zarar görmemesi için paketleme işlemi gibi özel seçeneklerimiz de vardır. Üstelik son derece elit bir iş yapan şirketimize ulaşmak çokta kolaydır. Fiyat konusunda da tedirgin olmaya asla gerek yoktur. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız gibi hastane taşıma fiyatlarımızda profesyoneldir. Amacımız çok para kazanmak değil iyi bir iş gerçekleştirip insan memnuniyetini sağlamaktır. Diğer taşıma işlemlerine göre bir tık daha fazla özen gösterilmesi gereken hastane taşımacılığına dair çok fazla bilgi verilmemektedir. Bu yüzden insanlar kime ve nasıl güveneceklerini şaşırmış duruma gelmişlerdir. Bu konuda sizlere yardımcı olmak bizlerin görevidir. Bilgi almak içinde firmamızı arayabilirsiniz. Çünkü hastane taşımacılığını her nakliyat firmasının yapabileceği bir hizmet değildir.

Nakliyat işlemi gerçekleşeceği vakit önce taşınacak hastane gezilir ve incelenir. Ön plan yapıldıktan sonra taşıma işlemi gerçekleşir. Taşıma işleminde eşyaları tanımak oldukça önemlidir. Özellikle hastane taşımacılığında bu ön plan çok önemlidir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemden dolayı plandan sonra kurumun bu iş ile ilgilenen yetkilisi ile görüşerek istek ve arzularını dinleriz. Karşılıklı öneriler ve sohbet ile yapılacak işin en güzel şekilde gerçekleşmesini sağlarız. Müşteri ile aramızda ki uyum ne kadar sağlam olursa ortaya çıkacak işte o kadar iyi olur. Hastane taşımacılığında kişilerin taşıma işleminde koruma yöntemlerimize güvenmesini isteriz. Bu zamana kadar bizi yanıltmayan koruma yöntemlerimiz sizi yanıltmayacaktır. Eğer ki aksi bir durum ile karşılaşırsak da üzerimize düşeni yaparız. Mesuliyet kabul etmek bizim görevimiz olmuş olur. Fakat olumsuz tarafını bizler hiç düşünmedik düşünmeyiz. Günümüze kadar hep iyi işler başarmış ve iyi yorumlar ile tebrikler almış bir hastane taşıma şirketiyiz. Mal güvenliği yanında olası kazalara karşı can güvenliğimize de dikkat çeker ve dikkat ederiz. Bu da bizim diğer taşımacılardan en özen ve en büyük farkımızdır.