Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Fuar ve Kongre Taşımacılığı

Fuar ve Kongre nakliyesinde Türkiye’nin en iyi nakliye firması.

Fuar ve kongre taşımacılığı ciddiyet ve önem gerektiren bir iştir. Bu konuda hızlı ve seri olmak oldukça önemlidir. Biz fuar ve kongre taşımacılığına gösterdiğimiz özveriyi gerçekleştirmiş olduğumuz işler ile sizlere göstermekteyiz. Bu organizasyon da kesinlikle iyi işlere imza atmış şirketler ile çalışmak gerekmektedir. Çünkü fuar ve kongre taşımacılığında hiçbir hata kabul edilemez. Bu yüzden yıllardır en çok tercih edilen nakliye firmalarından birtanesiyiz. Taşıma işlemi yüzünden kongre veya fuarın iptal olması büyük bir kayıp olacaktır. Bu yüzden belirlenen zaman içerisinde taşıma işleminin gerçekleşmesi oldukça önemlidir.

Fuar ve kongrelere bir çok insan farklı şehir ya da ülkeden gelebilmektedir. İnsanların zamanlarını çalmak taşıma firması için hiç iyi bir eleştiri olmayacaktır. Bu konuda ki ciddiyetimizde her zaman devam etmektedir. Bunların dışında kullanılan malzemelerimizde eşyalara zarar vermemektedir. Eşyaların güvenliğine de önem verilmektedir. Fuar ve kongre taşıma gibi taşıma işlemleri büyük hizmet gruplarındandır. Taşıma işlemi için gerekli güvenlik ve bakımları sürekli yapılmakta olan araçlarımızda hazır bir durumda beklemektedir. Herhangi bir sorun çıkması olasılığı ile de yedekte hali hazırda bekleyen araçlarımızda vardır. En önemli hususumuz kongre ve fuar sahiplerinin memnuniyetlerini ilk sıraya koymamızdır. Hizmetimizde ki gösterdiğimiz özverinin iş içerisinde ki çalışanlar ile aramızda ki saygının göstergesidir. Bir şirketin ayakta durabilmesini sağlayan en önemli etken insanların birbirleri arasında ki saygı, sevgi ve anlayış sınırının korunuyor olmasıdır. Bu da bizde fazlasıyla mevcut olup ortaklaşa ilerleyen ve gün geçtikçe büyüyen bir şirket olmamıza olanak sağlıyor. İşimizi iyi yapıyor olmanın sonucunda da insanları kaplayan güven bizlere gurur veriyor. Bu sebepten ötürü uzun yıllardır adımız hep iyi anılıyor.

Büyük işlerin altından kalmak çok zordur ve her baba yiğidin harcı değildir. Bu konuda kendimize güvenimiz oldukça fazladır. Elit bir çalışma ortamı sağlamaktayız. İşini iyi yapan kişiler ile birlikte çalışmaktayız. Çalışanlarımızın hepsi taşıma konusunda profesyonelliğini koruyup devam ettirmek için kendilerini geliştirmektedirler. Kaliteli hizmet garantimizi de bu şekilde vermekteyiz. Kargaşa olan bir yerde iyi iş çıkartmak mümkün değildir. Bu yüzden sessiz ve uygun bir ortamda işlem gerçekleştirmekteyiz. Bütün ince detayları düşünerek hareket etmekteyiz. Yükleme ve boşaltma esnasında son derece dikkatli davranıp herhangi bir hataya yer vermemeye çalışmaktayız. Kongre ve fuar için taşınacak eşyaların karışmaması için düzenli bir sıra ile araçlara yerleştirme işlemi uygulamaktayız. Bu sayede eşya boşaltımı sırasında aksilikler ile karşılaşmak en aza indirgenilmektedir. Eşyaların kaybolması veya darbe yemesi gibi büyük hataların olması bizim için üzücü durum söz konusu hali alır. Bu yüzden gösterdiğimiz çabanın karşılığını her zaman en iyi sonuçlar ile işimizi bitirmenin mutluluğunu paylaşmaktayız. Fuar ve kongre taşımacılığında plan konusunda bilgisi olan çalışanlarımız ile mekan planlaması da yapılmaktadır. Hizmette sınır tanımıyor ve her geçen gün daha fazla hizmet ile karşınıza çıkıyoruz.