Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşımacılığının zorluğunu bilen ve sizleri bu zorlu süreçte yalnız bırakmayan şirketimiz EGETUR Nakliyat, şehirler arası ofis taşıma işlemlerinizde de sizlere çözümler sunmaktadır. 1997 yılından beri nakliyat sektöründe olan ve yüzlerce kamu ve özel şirketin ofis ve kurumsal taşıma işlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız bir telefon mesafenizde.

İstanbul ve İzmir gibi ülkemizin en büyük iki şehrinde büroları bulunan firmamız bu şehirlerden diğer illerimize gerçekleşecek ofis nakliye işlemlerinizde tam donanımlı ekip ve ekipmanlarla taşıma işlemlerinizi zamanında ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirecektir.

Firmamız Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K-3 (Ev & Ofis Taşımacılığı Yetki Belgesi) yetki belgesine sahiptir. K-3 yetki belgesi olmayan firmalar ile ofisinizi taşıtmanız durumunda kontrol noktalarında bu durum tespit edilmesi halinde hem taşıyıcı firmaya hemde eşya sahibine idari para cezası uygulanmaktadır. Ayrıca taşıma aracının belgelerinin eksik olması sebebi ile aracın otoparka çekilme olasılığı dahi bulunmaktadır. Bu nedenle firma tercihi yaparken mutlaka K-3 yetki belgesinin bulunduğuna dikkat ediniz.

Şehirlerarası ofis taşımacılığı hizmeti alırken mutlak suretle referanslı ve kurumsal firmalardan teklif alınız. Firmamızın referanslarını önceden incelemek için Referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Detaylı bilgi ve fiyat için 444 9 069 ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilir ve https://ofistasimaistanbul.com sitemizi inceleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşımacılığında Erken Rezervasyon İndirimi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.