Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Küçük bir ofisiniz var ve bunu şehirler arası taşımak istiyorsunuz ama nakliye fiyatları sizi zorluyorsa bizi arayın sizlere yardımcı olalım. Nasıl mı? Parça eşya taşıma hizmetimiz ile ofis eşyalarınızı taşınacağınız aynı güzergahtaki bir başka müşterimizin ev veya ofis eşyası ile birleştirerek daha ekonomik taşınmasını sağlıyoruz.

Parça eşya taşıma güvenilir mi? 2000 yılından bu yana sayısız müşterimizin ev ve ofis eşyasını bu şekilde taşıdık ve taşımaya da devam ediyoruz. Buyrun size nasıl yapıldığını anlatalım…

Parça eşya nakliyesinde esas konu taşınmanın ekonomik olmasıdır. Örneğin İstanbul’dan İzmir’e ofisinizin bir bölümünü taşıyacaksınız, bizimle iletişime geçiyor ve taşınma tarihinizi bildiriyorsunuz. Bundan sonraki aşamayı firmamız hallediyor. Sizlerin bize belirtmiş olduğu taşıma tarihlerine bir başka müşterimizin taşımasını da aynı zaman dilimine organize ediyor ve 2 eşyayı tek araçta taşıyoruz. Eşyalarınız normal bir ofis nakliyesinde olduğu gibi paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri aynı titizlikle yapılmaktadır.

Taşıma işlemini gerçekleştirdiğimiz araçlarımızın hepsi firmamıza ait reklam ve logolu araçlardır. Tüm nakliye kamyonlarımız kapalı ve çelik kasalı olup, kasa içleri büyük hacimli eşyaları birbirinden ayırt etmek için ip bağlama yerleri mevcuttur.

Kaliteli bir nakliye hizmetini ekonomik fiyata almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Fabrika Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.