Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Günümüzde birçok ofis nakliye işlemlerinde taşıma işlemini en çok düşündüren kısım para kasası nakliyesidir şüphesiz. Para kasaları şirketlerin önemli evraklarını muhafaza ettikleri ve çalınmaya karşı ağırlık bakımından oldukça ağır olan eşyalardır. Her nakliye personeli para kasası taşıma işlemini gerçekleştirememektedir. Bu işlem için özel taşıyıcılar bulunmaktadır. Bu taşıyıcılar özel halat ve diğer ekipmanları ile çelik kasalarınızı zorlanmadan kolay bir şekilde istenilen yerlere taşımasını güvenli bir şekilde yapmaktadırlar.

Ofis taşımacılığı hizmetlerini profesyonel bir şekilde sunan firmamız para kasası taşımacılığı için de şirket bünyesinde özel taşıyıcı ekipmanlar bulundurmakta ve çelik kasanızın taşınmasını çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu güne kadar onlarca şirket taşıması yapan ve taşımış olduğu şirketlerin büyük bölümünde bulunan para kasalarını tıpkı ofis eşyası nakliyesi gibi aynı titizlik ve hassasiyetle gerçekleştirmenin vermiş olduğu mutluluk ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sizlerde gerçekleşecek ofis taşımalarınızda firmamızdan destek alarak hem ofisinizi hemde çelik kasalarınızı güvenli ellere teslim etmenin verdiği rahatlık ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Para kasası nakliye işlemleri için firmamıza 444 9 069 çağrı merkezinden yada iletişim sayfamızdaki iletişim formunu doldurarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Müze Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.