Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Kurumsal taşımacılık alanında birçok hizmet veren firmamız Otel Taşımacılığı hizmetini de bu yelpazeye ekleyerek sizlere bu zorlu süreçte çözüm ortağı olmaktadır.

Özellikle ülkemizde bulunan ve bölgelere dağılmış olan büyük otellerle anlaşmaları olan firmamız otel malzemelerinin taşınması için firmalara özel hizmetler sunmaktadır.

Gerek İstanbul gerekse diğer illerimizde bulunan otellerinizin komple veya kısmi taşıma işlemlerinde sizlerde profesyonel çerçevede hizmet sunan ve sizlere maddi anlamda da kolaylıklar sağlayan bir nakliye şirketi ile anlaşmak isterseniz 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan firmamıza 7/24 ulaşabilirsiniz.

Otel taşımaları çok çeşitlilik gösterir. Bu nedenle taşıması gerçekleşecek otelin mutlaka önceden uzman ekspertiz yapılması gerekmektedir. Ekspertiz sonucu taşınacak otelin oda sayısı ve gidilecek mesafenin uzaklığı baz alınarak bir çalışma programı otel yetkilileri ile ortaklaşa yapılmaktadır. Bundan sonraki süreçte paketleme, de-montaj ve montaj işlemleri uzman ve deneyimli personelimizde gerçekleştirilmektedir. Taşıma işleminin planlanan zaman diliminde bitmesi için her türlü ekip ve ekipman firmamız bünyesinde mevcuttur.

EGETUR Nakliyat kurumsal taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak için ister e-mail, isterseniz çağrı merkezimizden firmamıza ulaşabilirsiniz….

Bir önceki yazımız olan Home Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.