Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofisinizi Güvenli Ellere Teslim Ediniz

Ofis taşımacılığı hizmeti satın alırken hem amatör hem de profesyonel firmalarda yetkililer fiyat almaktadır. Birçok kişi için ofis taşımalığında firma seçimi yaparken önemli olan nokta genellikle fiyat olmaktadır. Firmalar, sunulan hizmet detaylarının yanı sıra daha çok önerilen ofis taşımacılığı fiyatları doğrultusunda kararı vermekte ve bu doğrultuda bir firma ile çalışmaktadır.

Taşınma sonrasında eşyalarının zarar gördüğünü fark eden, bazı eşyalarının kaybolduğunu öğrenen, anlaşılan tarihten sonra nakliye işleminin tamamlanması gibi birçok sorun yaşayan kişiler bir daha ki ofis taşınmasında fiyat yerine firma kalitesine, referanslarına, sunulan hizmet içeriğine odaklanmaya özen göstermektedir. Nakliye döneminde hem maddi hem de manevi yönden sıkıntıların yaşanmasının en önemli nedeni amatör nakliye firmaları ile çalışmaktan kaynaklanır.

Ege Tur Taşımacılık firması olarak, 1997 yılından bu yana her gün kendini ve ekibini geliştirmeye, yeni teknolojileri bünyesinde kullanmaya, ayrıca sigorta güvencesi ile eşyalarınızı koruma altına almaktayız. Sadece anlaşma anında değil, taşınma hizmetinin her evresinde hatta sonrasında bile yanınızda olan Ege Tur Taşımacılık avantajlı ofis taşımacılığı fiyatları ile de müşterilerinin bütçelerine hitap etmektedir.

Tecrübeli Kurumsal Taşımacılık Firması

Ofisiniz ister küçük bir stüdyo daireden ibaret olsun, ister büyük, ister çok katlı bir kurum olsun; güvenle ofisinizin anahtarını taşınma için firmamıza teslim edebilirsiniz. Paketleme, taşıma ve yeni adrese teslim etme gibi ofis taşımacılığı esnasında tüm anlarda sizin kadar özen gösteren, size ve eşyalarınıza verdiği değeri hissettiren Ege Tur, sigorta avantajının yanı sıra profesyonel ofis taşımacılığı ekibi ile çalışmaktadır.

Tecrübeli, bilinçli ve eğitimli olan çağdaş standartlara uygun, akılcı çözümlerle müşterisinin her daim istekleri doğrultusunda hareket eden firma farkını kısa sürede hissettirmektedir. Uygun fiyat, sigorta güvencesi gibi imkanların yanı sıra ofis taşımacılığının önemi konusunda uzmanlaşan Ege Tur’un referanslarından da titiz çalışmalarına yönelik bilgi almanız mümkündür.

Anlaşma sonrasında yapılan planlama doğrultusunda hareket eden, ofis taşımacılığı alanında yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek en modern sistemleri ağına ekleyerek hizmet kalitesini her geçen gün artıran EGE TUR, İstanbul’un en güvenilir nakliye firmaları arasında adından söz ettirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşımalıyız? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.