Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşımalıyız?

Ofisimizi Hangi Nakliyat Şirketi İle Taşımalıyız?

Hem kamu kurumları hem özel kurumlar için kurumsal taşımacılık süreci zor ve stresli geçen bir süreçtir. Çünkü bu zaman zarfı içerisinde ofis yetkilileri hem taşınma esnasında hiçbir ofis ekipmanının zarar görmemesi konusuna hem de zamanında, olabilecek en hızlı sürede taşınmanın gerçekleşmesine gayret etmektedir.

  • Güvenilir taşıma
  • Eşyaların zarar görmemesi
  • Hızlı sürede hizmet
  • En uygun fiyat gibi birçok madde, ofis yetkililerinin ofis taşımacılığında firma seçimi yapmasına yardımcı olmaktadır.

İstanbul’da hizmet veren, 1997 yılından bu yana evden eve taşımacılık sektörünün içinde olan Ege Tur Taşımacılık firması, bu sayılan maddelerinin her birini üstün hizmet anlayışı ile müşterilerine sağlamaya özen göstermektedir. Ege Tur’u ofis taşımacılığı konusunda uzman yapan, bünyesinde özel bir ekibinin bulunmasıdır. Bir diğer ayrıcalık ise sigortalı ofis taşımacılığı hizmeti vermesinden dolayı kaynaklanmaktadır.

Sigorta Güvencesi İle Ofis Taşımacılığı

Tüm taşımacılık şirketleri ile görüşüldüğünde her biri müşterilerine titiz ve güvenli bir taşıma yaptıkları hakkında bilgi vermektedir. Eşyaların zarar görmemesi konusunda ofis taşımacılığı daha büyük hassasiyet ve ayrıntı istemektedir. Çünkü kolilerin içerisinde büyük önem taşıyan evraklar, taşınan malzemeler arasında pahalı iş ekipmanları, parçası veya Türkiye’de bulunmayan eşyalar bulunmaktadır. Bu nedenle ofis taşımacılığının olmazsa olmaz kuralı sigortadır!

Sigortalı taşımacılık hizmeti veren EGE TUR Nakliyat, bir çay bardağının dahi hasar görmemesi için büyük titizlik göstererek çalışmasını sürdürmektedir. Hızlı bir şekilde akılcı çözümleri sayesinde taşınma işlemini kısa sürede gerçekleştiren Ege Tur, hizmet esnasında bir aksaklık, sorun veya kaza ortaya çıkması durumunda sigorta güvencesi ile müşterisine destek olmakta, mağduriyetini gidermektedir.

En uygun fiyat garantisi ile ofis taşımacılığında üstün hizmeti, en iyi fiyatlara sunan Ege Tur, aynı zamanda paketleme ve ambalajlama işlemlerine düzene, sağlamlığa dikkat etmektedir. Hiçbir masa, sandalye gibi ofis demirbaşlarından kolilere kadar en ufak detayda dahi dikkatsizlikten kaynaklanan bir sorun çıkmaması için çabalamaktadır.

Bilinçli ve eğitimli ekibi, yılların tecrübesi ile İstanbul’da evden eve nakliyat sektörünün içinde kurumsal taşımacılık için güvenilir bir marka haline gelen firma, müşteri memnuniyetine özen göstermekte ve taleplere en iyi şekilde yanıt vermeye çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ofis Nakliyesinde Referansların Önemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.