Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Kurumsal taşımacılık denildiğinde İstanbul’da akla ilk gelen firmaların başında Ege Tur yer almaktadır. Referanslarından her zaman tam not almayı başaran firma, bu başarısını işine gösterdiği titizliğe ve sorumluluk almaktan kaçmamasına borçludur. Müşterilerinin şehir içi ofis taşımacılığı gibi çeşitli kurumsal taşımacılık alanında ihtiyaçlarına yanıt veren, akılcı çözüm önerileri ile taşınma sürecinin sorunsuz atlatılmasına önemli rol oynayan 1997 yılında bu yana sektör içinde yer alan markalaşmış bir firmadır.

Müşterilerine her alanda kolaylık sağlamayı önemseyen firmamız Ege Tur, firmalara ofis taşıma çözümleri üretirken en uygun fiyat aralıklarına sağdık kalmaya dikkat etmektedir. En uygun fiyata, avantajlı kampanyalar ile müşterilerinin bütçelerine hitap etmeyi de önemseyen firma, sigortalı taşımacılıkta indirimli fiyatlar ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarmaktadır.

Ofis Taşımacılığında İndirim Fırsatları

Ofislerini taşıtmak isteyen müşteriler, hizmet alacağı firma seçimini yaparken öncelikle fiyat aralıklarına dikkat etmektedir. Bunun bilincinde olan Ege Tur Nakliyat öncelikle müşterilerinin keselerine hitap etmeyi önemsemekte, daha sonra hizmet ağının içerisindeki geniş çözümler ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Sektöründe en uygun fiyatları veren firma olmaktan gurur duyan Ege Tur, aynı zamanda ofis taşımacılığında %10 indirim fırsatı ile de kendilerini tercih eden firmalara kendilerini ayrıcalıklı hissetme, avantajlı fiyatlardan faydalanma şansı sunmaktadır. Kaliteli, sigortalı ve hızlı bir nakliye hizmetini uygun, ekonomik fiyatlara alamayacağını düşünen müşterilerine ilaç gibi gelen ve defalarca referansları tarafından önerilen Ege Tur, fiyatlarında indirim fırsatını hiçbir müşteri kaçırmak istememektedir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ege Tur Taşımacılık firması, taşınması planlanan ofis için fiyat vermeden önce bir keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Bu keşif sonunda eşyaların durumu, taşınacak mesafe, çalışacak personel gibi birçok noktaya dikkat ederek ofis taşımacılığı için özel kurmuş olduğu ekip ile fiyata karar vermektedir. Bu fiyat üzerinden %10 indirim yansıtarak müşterilerinin bütçelerine hitap eden, ekonomik fiyatlara üstün kaliteli, güvenceli taşıma hizmeti sağlayan Ege Tur, İstanbul firmaları arasında adını sık sık duyurmaktadır.

Ege Tur Taşımacılık fiyatlarını öğrenmek, firmanın ayrıcalığı ile tanışmak için iletişim numaralarından irtibata geçmek yeterlidir. Eşyalarınıza ve ekipmanlarınıza en az sizin kadar özen gösteren firma, taşınma konusunda en iyi çözümler ile taşımacılık sektöründe çıtayı yükseltmeye devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Sigortalı Ofis Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.