Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşımacılığında SGK ve İSG (İş Sağlığı ve Güvenliği) Önemi

Evden eve taşımacılık sektörü, ofis taşımacılığını ayrı bir kategori altında incelemektedir. Çünkü tecrübe, bilgi ve ekipman bakımından ofis taşıma hizmeti farklı bir konudur. Ev taşımacılığı ile aynı olduğunu düşünen amatör firmalar, çoğu kez ofis taşımacılığında yapılan hatalar ile gündeme gelmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ve müşteri istekleri doğrultusunda hizmet kalitesini geliştirmeye devam eden EGETUR Nakliyat, ofis taşımacılığında gerekli ekipmanlara sahip, 1997 yılından bu yana edindiği tecrübe ile profesyonel ofis taşıma hizmeti veren İstanbul’un en iyi firmaları arasında sayılmaktadır.

Firmamız için müşteri memnuniyeti, ofis taşımacılığı hizmetinin zamanında tamamlanması ve hiçbir eşyanın zarar görmemesi büyük önem taşımaktadır. Ofis taşımacılığı konusunda kalitesini ispatlayan, başarısı ile konuşulan firma bu tür konulara gösterdiği titizlik ile de müşterilerinin beğenilerini toplamaya devam etmektedir.

Taşımacılıkta İş Güvenliği

Ofis taşımacılığı esnasında taşınacak olan ofis malzemelerinin tümünü, demirbaşlardan kolilere kadar her şeyi sigortalı ofis taşımacılığı kapsamında sigortalayarak koruma altına alan Ege Tur, çalışanlarına da özen göstermektedir. Bu alanda çalışanlarının tecrübe edinmesini, eğitilmesini önemseyen firma aynı zamanda çeşitli zamanlarda ofis taşımacılığında iş sağlığı ve güvenliği konusunda da eğitimlerine devam etmektedir.

Akılcı çözümler ile en pratik, hızlı taşımacılık hizmetini vermeyi amaçlayan, en uygun fiyatı sunan firma, çalışma esnasında tüm ekibin gerekli iş güvenliğini almasına, SGK’LI alanında eğitim almış, tecrübeli elemanlar ile çalışmaya da özen göstermektedir.

Güvenilir Ofis Taşıma Hizmeti

Taşınan ofis eşyalarının güvenle, zarar görmeden taşınması, hızlı bir hizmet sunulması kadar ekibinin sağlığını ve güvenliğini de düşünmektedir. Bu yönde çalışanlarına her türlü iş güvenliği ve sağlığı konusunda bilinçlendirme eğitimlerini sağlayan firmamız, aynı zamanda hizmet esnasında gerekli tüm iş güvenliği gereçlerini de hazır ederek her alanda titiz çalışma prensibini kanıtlamaktadır.

Sigortalı taşımacılık ile referanslarından tam not alan EGETUR, hem özel hem kamu kurumlarına, ofisin büyüklüğü önemli olmaksızın en uygun fiyat avantajları ile ofis taşımacılığı hizmeti vermeye İstanbul’da devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşımacılığında Zamanın Önemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.