Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşımacılığı, ev eşyasına göre farklı deneyim ve tecrübe gerektiren bir taşıma şeklidir. Sektörde evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmalardan yalnızca bir kaçı profesyonel ofis taşıma hizmetleri sunmaktadır. Bunda ki en büyük etkende diğer firmaların ofis taşımacılığı hizmeti sunabilecek gerekli ekip ve ekipmana sahip olmamalarından gelmektedir.

Firmamız kurulduğu 1997 yılından itibaren gerek kamu ve gerekse özel birçok şirketin ofis taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmiştir. Referanslarımız sayfasında firmamızın taşıma hizmetleri sunduğu bir takım kurumsal referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Ofis taşıma firmaları tercih ederken referanslı firmalar tercih edilmesi çok önemlidir. Sektörde daha önce başarılı iş deneyimleri olan bir firma ile taşınmak her zaman sizlere avantaj sağlayacaktır. Aksi taktirde deneyimsiz ve referanssız bir firma ile taşıma organizasyonunuzu yaptırmanız durumunda beklemediğiniz durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

EGETUR Nakliyat olarak ofis taşıma hizmeti sunarken her yeni işimize bir sonraki yapacağımız taşımaya referans olacak gözüyle bakmaktayız. Bundan dolayı işimizi severek ve isteyerek yapıp bizi tercih eden müşterilerimizi memnun etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız.

Bizimle tanışmak ve taşınmak için firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden 7/24 ulaşabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşıma Şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.