Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşımacılığında Neden EGETUR Nakliyat?

Ev taşımacılığı ile ofis taşımacılığı hizmeti aynı değildir. Sektörde tecrübesiz, yaptığı işi önemsemeyen, eşyanıza eşyası gibi davranmayan bazı firmalar, ev ve ofis taşımacılığı arasında hiçbir farkın bulunmadığını savunabilmektedir. Fakat uzman kadrosu ile yıllarını sektöre adayan, köklü firmalar bunun aynı şey olmadığının farkındadır. Üstelik o firmalar ile yapılan taşınma işleminin sonucunda müşterilerde pişman olarak gerçeğin farkına geç olsa da varmaktadır.

En uygun ofis taşımacılığı fiyatları ile İstanbul’da köklü evden eve nakliyat firmalarından olan Ege Tur Taşımacılık firmasının bünyesinde kurumsal taşımacılık alanına hizmet eden özel bir ofis taşıma ekibi bulunmaktadır. Bu ekip, ofis taşımacılığının ne kadar detaylı, ince iş isteyen ve aynı zamanda da hızlı olmayı gerektiren bir hizmet olduğunun farkında olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli, bilinçli ve eğitimli olmalarına ayrıca özen gösterilmektedir. Sadece bu neden bile Ege Tur’un tercih edilmesi için önemli bir özellik olmaktadır.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofisinizde 2 masa, 2 dolap taşınacak olsa profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti veren Ege Tur firmasından hizmet aldığınızda özellikle daha önce de ofisinizi taşıdıysanız farkı kendiniz hissedersiniz. Keşif çalışmasının ardından anlaşmanız durumunda EGETUR Nakliyat, ofisinizde bulunan A’dan Z’ye tüm ekipmanlarınızı sigortalayarak güvence altına almaktadır. Yani EGETUR’da güvenli ofis taşımacılığı hizmeti sadece sözde kalmaz, sigortayla da koruma altına alınmaktadır.

Ekip ve firma yetkilileri tüm ofis eşyalarınızı korumalı kılıflar ile araca yükleyip yeni adresinize teslim etmekte, aynı özenle indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Taşıma öncesinde ve sırasında yanınızda olan, ofis taşımacılığı hizmeti boyunca her anıyla ilgili sizin detaylı bilgilenmenizi sağlayan Ege Tur, taşınma sonrasında da sizinle irtibat halinde kalarak sorularınıza, sorunlarınıza ve taleplerinize yanıt vermeye çalışmaktadır. Bazı firmalarda yaşanan firma – müşteri arasındaki iletişim kopukluğu veya taşınma sonrasında firmaya ulaşamama gibi sorunlar Ege Tur’da yaşanmamaktadır.

En Uygun Fiyat Fırsatı

Taşımacılık için düşündüğünüz bütçeye en yakın firmayı veren genellikle Ege Tur olmaktadır. çünkü manevi yönden müşterisinin her zaman yanında olan, tüm taleplerine hızlı ve akılcı çözümler ile yanıt vermeye çalışan Ege Tur maddi konularda da en uygun fiyatı vermeye çalışmakta, bunu kendine hedef haline getirmektedir.

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşımada Ücretlendirme Nasıl Yapılmaktadır başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.