Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşımacılığında Erken Rezervasyon İndirimi

Ofis taşımacılığında kurumsal referansları ile lider bir konumda olan firmamız 10 gün önceden yapılan görüşmelerde anlaşma sağlanması halinde %10 indirim sağlamaktadır. Türkiye’nin en önde gelen ofis taşıma firması olan şirketimiz EGETUR Nakliyat olarak, ofis nakliye işlemlerinde bizi tercih eden tüm firmalara şartsız indirim yapmayı kararlaştırdık.

Taşıma işleminin zorlu ve bir o kadar da maliyetli olduğunu bilen firmamız bizleri tercih eden müşterilerimiz için taşımanın maliyetine azda olsa katkı sağlamaktadır.

Sizlerde şirketinizin yada büronuzun taşınması için kaliteli ve ekonomik bir nakliye şirketi arıyorsanız derhal 444 9 069 nolu ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ön görüşme sonrası taşınacak ofisinizi ekspertiz gönderilerek, taşınma planlanması ve fiyatlandırma yapılmaktadır. Akabinde hazırlanan yazılı teklif ve diğer şirket evraklarımız tarafınıza mail olarak gönderilmektedir. Teklifimizi olumlu görmeniz halinde karşılıklı görüş alışverişi ile taşıma planlaması yapılmaktadır.

Taşıma işleminiz belirlenen gün ve saatlerde hızlı, güvenli ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilerek yeni ofisiniz çalışır hale getirilmektedir. Böylelikle zamandan dolayı maddi kayıp yaşamamış olursunuz.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Bir önceki yazımız olan İstanbul'da Ofis Nakliyesi Yapan Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.