Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşıma ne kadar stresli bir iş olsa da işini özenle yapan, doğru bir firma tercihi yaparak bu stresi ortadan kaldırabilirsiniz. Ofis taşıma işleminde kurumsal bir firmayı tercih etmeniz düzenli, planlı, programlı bir iş akışı ile eşyalarınızın taşınmasını sağlayabilirsiniz. Bu sebeplerden ötürü ofis taşıma hizmeti almak için sıradan firma değil özellikle ofis taşıma işinde profesyonel olan ve siz değerli müşterilerine tam anlamlı hizmet veren bir firma seçmelisiniz. Yapmış olduğu işin hakkını veren firmaları tercih etmeniz tam zamanında, titiz ve özenli bir şekilde eşyalarınızın taşınması anlamına gelir.

Ofislerini taşıtacak olanlar ilk olarak yapılacak olan işin her detayı hakkında sizleri bildirecek olan firmalara yönelmelidir. Size yapılacak olan işle ilgili detaylı bilgi vermeyen firmalar taşeron kullanan firmalardır ve bu firmalar aldığınız taşıma hizmetinde mağduriyet yaşamanızı neden olur. Sizi taşımanın vermiş olduğu büyük stresten kurtaracak olan ve fiyat olarak da ekonomik olan firmalar mevcuttur. Kaliteli hizmetle uygun fiyatı harmanlayan firmalar ofis taşımacılığında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır.

Ofis taşımacılığında hizmet sunan en iyi nakliye firmaları adresinize firmadan bir kişi gönderir ve ofisin görülmesini sağlar. Eşyaların ne kadar olduğunu, taşınacak yerin nasıl bir yer olduğunu, de – montaj, montaj işlerinin olup olmadığını kontrol eden bu kişi sizlere işin nasıl olacağı hakkında detaylı bilgi verir. Ardından size fiyat teklifi sunar ve fiyatın kabul edilmesinin ardından bütün detayları içeren bir sözleşmeyi size sunar. Sözleşmenin imzalanmasının ardından bir eksper eşyaların fiyatlarını belirleyerek eşyalarınızı sigortalar. Böylece yaşanacak herhangi bir sorunda mağduriyet yaşamamış olursunuz.

Yıllarını bu sektöre adamış ve kaliteli hizmet veren firmamız sürekli kendisini geliştirmekte, deneyimlerini gelişen teknoloji ile harmanlayarak daima ileriye emin adımlarla yürümektedir. Ofis taşıma hizmeti konusunda büyük hassasiyet gösteren şirketimiz ile çalışmanız memnuniyet ve sorunsuz biten bir taşıma demektir.

Türkiye’nin her yerine kaliteli taşımacılık hizmetleri sunan firmamız EGETUR Nakliyat; evden eve taşıma, parça eşya taşıma alanlarında göstermiş olduğu büyük başarıyı ofis taşıma hizmetinde de göstermekte, sizlere sorunsuz bir taşımacılık sunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Taşımanızı Yapan Ofis Firmasından İstenecek Belgeler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.