Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşıma Hizmetini En İyi Yapan Firmalar

Ofis taşınması sürecinde bir firma bulmak, İstanbul gibi sayısız amatör ve profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti sektöründe yarışan firmaların bulunduğu bir yerde çok kolaydır. Fakat zor olan güvenilir, eşyalara hasar vermeden, maddi ve manevi açıdan zarara sokmadan, zamanında hizmeti sonlandıracak bir firma bulma konusunda ortaya çıkmaktadır.

Ege Tur, sadece sözle güvence vermemektedir. Aynı zamanda müşterilerine sigortalı profesyonel kurumsal taşımacılığı hizmeti sunarak da sözlerini belgelemektedir. İstanbul genelinde birçok firmanın taşınmasında yardımcı olan, hem en uygun fiyatı hem de en iyi hizmeti sağlayan firma olarak tercih edilen Ege Tur’un birçok referansı bulunmaktadır.

Kurumsal Nakliye Firmaları Hakkında

Ofis taşımacılığından daha detaylı ve daha büyük önem isteyen kurumsal taşımacılık konusunda Ege Tur Nakliyat tecrübeli, kemikleşmiş kadrosu ile hizmet vermektedir. Ofis yetkilileri için hem hızlı bir şekilde en kısa sürede taşınmanın hem de bu süreçte hiçbir kurumsal ekipmanın zarar görmemesinin büyük önem taşıdığının farkında olan Ege Tur, eşyalarınıza sizin kadar özen göstermektedir.

Taşınma esnasında paketleme ve ambalajlama, taşıma işlemlerinde son derece titiz davranan ve tüm ofis eşyalarınızı sigortalayarak sorumluluk alan firma, müşterilerine verdiği değeri her fırsatta hissettirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmetlerinde müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeyi önemseyen Ege Tur, sigortalı taşımacılığın yanı sıra en uygun fiyatları vermektedir.

En Uygun Fiyatlara Ofis Taşımacılığı

Güvenilir, sigortalı bir ofis taşımacılığı için fahiş fiyatlar ödemek zorunda olduğunu düşünen firmalara bu düşüncelerinin yanlış olduğunu ispatlayarak en uygun fiyata en iyi hizmeti almanın da mümkün olduğunu göstermektedir.

Ege Tur, 1997 yılında sektör içerisinde hizmet vermeye başlamış ve zaman içerisinde kurumsal taşımacılık alanında uzmanlaşarak profesyonel ekibini kurmuş olan bir firmadır. Bunun yanı sıra yılların tecrübesine, günümüz gelişmelerini ekleyerek yoluna devam etmeyi önemsemekte, bu nedenle de Ege Tur çalışanları sektörünün gelişmelerini yakından takip etmeye, hizmet ağını bu doğrultuda genişletmeye önem vermektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün bir tık ileriye taşıyan ve akılcı çözümleri ile taşınma sürecinin hem müşteri hem de firma adına sorunsuz noktalanmasını sağlayan Ege Tur, kurumsal taşımacılıkta bir marka olarak kabul edilmektedir.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşımacılığında %10 İndirim başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.