Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Günümüzde ofis taşıma işlemini neredeyse her nakliye firması sunmaktadır. Fakat planlı ve kaliteli ofis nakliye işlemlerini veren firmaların sayısı neredeyse bir elin beş parmağını geçmemektedir. EGETUR Nakliyat ta bu nakliye şirketlerinden bir tanesi. 20 yılı aşkın nakliyat sektöründe hizmet sunan firmamız geniş araç filosu, tecrübeli ve deneyimli personel kadrosu ile sizlere ev ve ofis taşıma işlemlerinde profesyonel çözüm ortağı olmaktadır.

Firmamız ofis taşımacılığı hizmetleri yanı sıra danışmanlık hizmetleri de vermektedir. İstediğiniz soruyu firmamıza sorarak profesyonel taşımacılık hizmetinin nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Parça ve komple ev taşıma hizmetlerinde sektörün en iyi nakliye firmaları arasına adını yazdıran şirketimiz aynı başarısını ofis taşıma hizmetlerinde de sürdürmektedir. Bugüne kadar yüzlerce bireysel ve kurumsal şirketlerin ofis nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Referanslarımızı inceleyerek hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ofis taşıma şirketleri denildiğinde akla ilk gelen firma olmamız kurumsal birçok referansa sahip olmamızdan gelmektedir. Şirketimiz ofis taşımacılığında en güçlü referanslara sahip nakliye firmasıdır. Sizlerde profesyonel ofis taşıma hizmetleri için şirketimize mail veya 444 9 069 nolu çağrı merkezinden ulaşarak taşıma organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ücretsiz Ekspertiz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.