Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Yıllardır evden eve ve ofis taşıma işinde çalışan ve işinde uzman olan firmamız,  birçok eşya taşıma türünün taşınması konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeden faydalanmaktadır. Firmamızda çalışan bütün elemanlar işlerinde uzman olmuş, işini en iyi şekilde yapan kişilerdir ve size en iyi hizmeti sunabilmek için büyük çaba sarf etmektedir.

Taşıma işlemi firmamıza başvurmanız ile başlar, eşya tespiti yapılması ile devam eder, sorunsuz, eksiksiz şekilde taşıma işlemi bitene kadar devam eder. Ofis taşıma işleminde ilk önce firmamızdan bir yetkili verdiğiniz adrese gelerek bir tespit yapar, taşınacak eşyalar, taşımanın yapılacağı yer ve zaman hakkında bilgiler alır. Verilmiş olan bilgiler doğrultusunda plan, programlar hazırlanır. Kaç kişinin taşıma işlemine katılacağı, hangi aracın taşıma hizmetinde kullanılacağı, hangi taşıma hizmetinin daha ekonomik olacağı kararlaştırılır ve tarafınıza iletilir. Gerekli görüldüğü takdirde eksper bir kişi firmamız tarafından gönderilir ve eşyaların sigorta değeri belirlenerek eşyalarınız sigortalanır. Sigorta gerçekleştirildikten ve anlaşma sağladıktan sonra eşyalarınız alanında uzman ekip tarafından özenle paketlenir, gerekli durumlarda eşyaların de – montajı yapılır ve tek tek titizlikle araca yerleştirilir. Eşyalar yüklendikten sonra araç veya araçlar teslim edilecek adrese doğru yola çıkar ve araçlar adrese yetiştiğinde eşyalar büyük bir özen ve titizlikle eve taşınır. Gerekli olduğu durumda eşyaların montajı yapılır ve yerleştirilir. Özel olarak hazırlanmış olan platformlar sayesinde taşıma işlemi yapılan kat ne kadar olursa olsun nakliyat hizmeti sorunsuz şekilde gerçekleştirilir.

Fiyatlandırma taşınan eşyalar, paketleme aşamasının zorluğu, mesafe ve süre gibi konulara göre farklılık göstermektedir. Bu durumların hesaplanmasının ardından eksper size fiyatı bildirecek, kabul edildiği takdirde eşyalarınız sigortalanacak ve taşıma işlemine başlanacaktır.

Yıllardır ev eşyası ve ofis taşımacılığı konusunda çalışan bir firma olarak sizlere en iyi hizmeti sunacağımızın garantisini vermekle birlikte firmamız karşılaşacağınız en ufak bir sorunda ücret iadesi yapacağının sözünü vermektedir.

Sektörün en büyük gerekliliği olan hızlı ve özenli olmanın bilincinde olan bir firma olarak bu gerekliliği yerine getirmek ve vermiş olduğumuz sözleri tutmak adına canla başla çalışmaktayız.

Detaylı bilgi için lütfen firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezinden ulaşınız.

Bir önceki yazımız olan Referanslı Ofis Taşıma Şirketleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.