Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Laboratuvarlar tıbbi cihazların bulunduğu ve bağlı oldukları hastane veya özel kliniğin kalbi niteliğinde olan yerlerdir. Laboratuvarlarda yer alan cihaz ve elektronik malzemelerin maddi değeri yüksek olup taşıma esnasında oluşabilecek en ufak bir hata binlerce TL zararın oluşmasına neden olabilmektedir.

Bu nedenledir ki firmamız konusunda tecrübeli personel kadrosu ile tıbbi cihazlarınızı önceden çok iyi bir paketleme işlemi ile muhafaza altına almakta ve daha sonra taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Taşınacak cihaz veya elektronik ürünün taşıma esnasında ters çevrilmemesi, darbe almaması gibi konulara çok dikkat edilmektedir.

Ofis nakliye işlemlerinde uzmanlaşan ve birçok ofis taşıma işlemini profesyonellikle gerçekleştiren firmamız aynı başarıyı laboratuvar taşımacılığı hizmetinde de göstermektedir.

Firmamız İzmir Tepecik Devlet Hastanesi, İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi ve Batı Özel Göz Sağlığı A.Ş kurumlarının hastane ve laboratuvar taşıma işlemlerini gerçekleştirmiş olup, tüm taşıma hizmetlerinde sıfır hata ile taşımayı sonlandırmıştır. Halen Batıgöz firmasının İstanbul’dan İzmir’e ofis ve tıbbi cihaz taşımalarını gerçekleştiren firma olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde bu yazımızı okuyor ve laboratuvar taşıma hizmetinden yararlanmak istiyorsanız firmamıza 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızdan ulaşarak ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Profesyonel ve Kurumsal nakliye hizmetleri için tercihlerinizi her zaman en iyilerden yana kullanın.

Bir önceki yazımız olan Büro ve İşyeri Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.