Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Taşımacılığın genişletilmiş halidir kurumsal taşımacılık. Kamu ve ya özel organizasyonlar için geçerlidir. Bu taşımacılıkta planlar yazılı belgeler oldukça önemlidir. Taşımacılık gerçekleştirilirken bu konuda eğitimli insanlar görev almaktadır. Belgelerin fazla olduğu yerlerde taşımacılık sırasında özenle paketleme yapmaktayız. Özellikle kamu taşımacılığı yapacağımız zaman çalışanlarımızın başında kesinlikle bir denetlemeci bulundurmaktayız. Bu durumda taşınacak olan belgelerin dosyaların güveni elimizdedir.

Müşterilerin en değer verdiği noktalara karşı bizimde hassas olmamız gerekmektedir. Çünkü hafife alınacak ve vurdum duymaz davranılacak bir durum söz konusu değildir. Kurumsal taşımacılık en önemli taşımacılıktır. Çünkü kurumlar arasında en çok tercih edilen taşımacılıktır. Hastaneler, sağlık kuruluşları, hukuk gibi yerlerin tercih ettiği kurumsal taşımacılık oldukça dikkatli olmalıdır. Eşyalar taşınacağı zaman paketleme işlemleri eşyaların türüne göre değişmektedir. Biz ona göre paketleme yöntemleri geliştirdik. Hiçbir şekilde zarar görmez. Özellikle belgelerde yırtılma hasar görme gibi bir durum olmaz. Büyük eşyalarda ise eşyanın darbe alması gibi bir durum söz konusu değildir. Yine de küçük bir ihtimal oldu diyelim , zararları şirketimiz bizzat üstlenmektedir. Müşteriyi hiçbir şekilde zor durumda bırakmamak için uğraşırız. Bu yüzden hizmetimizden memnun kalınlığında görmekteyiz. Hizmet bizim işimizdir. Başarı ile yerine getirdiğimiz kurumsal taşımacılık işinde köklü bir yerimiz vardır. Günümüzde en çok tercih edilen şirket olmamız sunduğumuz kaşteli hizmetten kaynaklanmaktadır. Günden güne gelişmekteyiz. Yenilikler ve özgün konseptimiz ile müşterilerimizin kalbini fethetmekteyiz. Fiyat konusuna geldiğimizde ise ücretler piyasaya göre normal düzeydedir. Hizmetimiz çoğu şirketten daha iyi olmasına rağmen ücret konusunda fazla da bir farkımız yoktur. Taşıma işlemi sırasında araçların bakımı ve temizliği de bizim için önemlidir. Sağlıklı bir taşımacılık için her şeyi düşünmekteyiz. Gelen müşterileriz her zaman ikinci defa da gelirler.

Memnuniyetlerini başkalarına da önermek bizlere gösterirler. Bu durumdan oldukça bizde memnun kalırız. Elimizden geldiğince maddi manevi yardımcı oluruz. Tanıdık indirimi diye bir şey yoktur bizde. Herkese aynı fiyat ve yardımlar da bulunarak eşitliğimizi koruruz. Bu sayede kimsenin hakkına girmiş de olmayız. Usulüne göredir her şey. Olması gerektiği gibi işler döngümüz. Kurumsal taşımacılık dendiğinde ilk akla gelen isimizdir. Bu yüzden müşteri potansiyelimiz ve dostluklarımız çok fazladır. Isleri teker teker yoluna koyup her müşteriye yetmeye çalışmaktayız. Kapımıza gelen kimseyi geri çevirmemeye özen gösteririz. Elimizden geldiğince taşımacılığa yeni şeyler katmaya çalışırız. Yeni paketleme yöntemleri yeni araçlar ile birlikte karşınızdayız ve bundan da büyük zevk almaktayız. Çalışanlarımız sürekli eğitimlerdedir. Hizmeti en iyi şekilde yerine getirmek için bilgi sahibi olmak gereklidir. Her işinde kendine göre kuralları vardır. Bu kuralları iyi bir şekilde öğrenen ve daha da kendini geliştiren ekip arkadaşlarımız ile kurumsal taşımacılıkta buradayız. Sadece kamu değil özel organizyonların da tercih ettiği bir şirketiz. Kamuya verdiğimiz güven sayesinde özeller arasında da çok güvenilir bir şirketiz.

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.