Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Nakliyat sektörüne oldukça uzun yıllar önce giren ve kendini sürekli bu yönde geliştiren firmamız Kozyatağı’nda bulunmakta olup ofis taşıma konusunda oldukça profesyonel çalışmaktadır. Ofis taşıma hizmetine yeni bir soluk getiren ve en iyi çözümleri sunan firmamız,  profesyonel bir ekip, teknoloji uyumlu ekipman ile çalışmaktadır. Firmamız, ofis eşyalarının oldukça titiz ve özenle taşınması gerektiğinin farkındadır ve vermiş olduğu taşıma hizmetini bu yönde geliştirmiştir.

Ofis taşıma hizmetleri son yıllarda oldukça revaçta olan önemli hizmetler arasında yerini almıştır ve bu hizmeti veren firmalar zaman geçtikçe çoğalmıştır. Sektörde firmalar çoğaldıkça bu işi layığıyla yerine getiren ve işinin hakkını verenlerin sayısı azalmıştır. Gün geçtikçe korsan hizmet veren firmaların sayısının artması müşteri mağduriyetini artırmış nakliyat sektörüne olan güven azalmıştır. İşte tamda bu noktada evden eve nakliyat hizmeti veren firmamız sunduğumuz hizmetleri size aktararak, eşyalarınızı sigortalayıp, taşıma hizmeti bitene kadar destek vererek sorunsuz bir taşıma hizmeti almanıza yardımcı olmaktadır.

Yılların vermiş olduğu deneyim ve başarılarımızın verdiği güvenle, müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutan hizmet anlayışımızla, en büyük ve en önemli değer olan insan kaynağımızla siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve en üstün hizmeti vermekteyiz. Çağın gerektirmiş olduğu teknolojik altyapıya yatırımlar yaparak hizmet çeşitliliğini ve ağını sürekli genişletmekteyiz. Firmamız gücünü hizmet sektöründeki başarılardan ve müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden almaktadır. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık taşımacılık için lojistik çözüm üretmeye devam etmekteyiz. Firmamız nakliye sektöründe iş ve çözüm ortağınız olmaya ve sizlere kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Günümüzde ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendilerine rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olmanın vermiş olduğu haklı gururu yaşamaktan ötürü mutluluk duymaktayız. Gelmiş olduğumuz noktayı, mükemmelliği yakalamak amacımızın bir gereği olarak görmekteyiz. Kendimize misyon olarak belirlediğiniz bu amacı benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür inancıyla dur durak bilmeden sürdürmeye devam ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan İşyeri Taşıma Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.