Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Taşımacılık sektöründeki denetim eksikliğinden yararlanarak sadece bir web sitesi ile tüketicilere ulaşmayı hedefleyen korsan nakliye firmalarına itibar etmeyiniz.

Özellikle ev ve ofis nakliyelerinde sıkça karşılaşılan korsan firmalar hem eşyalarınıza zarar vermekte hemde sizleri maddi ve manevi zararlara uğratmaktadırlar.

Bir Firmanın Korsan Olduğunu Nasıl Anlayabiliriz.

Özellikle ofis taşıma işlemlerinde sizlere teklifte bulunan firmalardan bir takım belgeler isteyerek firmanın korsan yada kurumsal bir nakliye şirketi olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Nedir bu belgeler?

  • Ticaret Sicil Gazetesi
  • Faaliyet Belgesi
  • İmza Sirküleri
  • Vergi Levhası
  • Referanslar

Görüşme sağladığınız firmalar sizlere tüm bu belgeleri sunabiliyorsa aralarında fiyat ve referans kıyaslaması yaparak tercihinizi herhangi bir firmadan yana kullanabilirsiniz. Aksi taktirde sadece firmalardan teklif alarak bir değerlendirme yapmanız halinde sonradan hiç hesapta olmayan ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Ofisinizi EGETUR Nakliyat ile taşımak istiyorsanız web sitemizde Referanslarımızı inceleyebilir, bilgi ve fiyat için 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.