Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Hayat Holding bünyesinde hizmet veren Türkiye’nin lider ağaç sanayi firması Kastamonu Entegre Ağaç San. ve Tic. A.Ş firması ofis taşıma işlemlerinde firmamızı tercih ettiler. Büyük firmaların tercihlerinde her zaman ön sırada olan firmamız 2 günlük kısa bir sürede taşıma işlemini sorunsuz ve hasarsız bir şekilde gerçekleştirmiştir.

Taşıma planlamasında EGETUR Nakliyat ve KASTAMONU Entegre firmaları arasında yapılan görüşmeler neticesinde karşılıklı bilgi alışverişi ile planlanan zaman diliminde taşınmanın zamanında ve sorunsuz gerçekleştirilmesi için ön çalışma yapıldı.

Nitekim 250 personele ait tüm dosya ve klasörlerin yer aldığı koliler, elektronik eşyalar ve ağır para kasaları 2 günlük plan dahilinde taşımaları gerçekleştirildi. Taşınma işlemi ile ilgili teşekkür mektubuna Referanslarımız sayfasında ulaşabilirsiniz.

Sizde ofisinizi taşırken profesyonel bir ekiple çalışan, kurumsal referanslara sahip firmamızdan bilgi ve fiyat almadan kararınızı vermeyin. Bilgi ve fiyat için 444 9 069 arayınız.

Taşıma işleminden bazı kareler…

Hayat Holding Ofis Taşıma-1

Hayat Holding Ofis Taşıma-2Hayat Holding Ofis Taşıma-3Hayat Holding Ofis Taşıma-4

Bir önceki yazımız olan Şirket Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.