Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşıma oldukça dikkat ve özen gerektiren bir taşıma türüdür. Kartal’da ofis taşıma şirketleri denildiğinde akla pek çok firma gelir ancak bu firmalar arasından çok azı kurumsal ve profesyonel taşımacılık hizmeti verir.

Kaliteli taşıma hizmeti almak çok ekonomik taşıma hizmeti almaktan daha iyidir. Taşıma hizmeti alacak olan kişiler ilk önce maliyetine bakar ve genellikle maliyeti az olan taşıma hizmetini satın alır. Ancak taşıma hizmeti sona erdiğinde yaşadıkları mağduriyet sonucu seçtikleri  nakliye hizmetinin çok yanlış olduğunu fark eder. Taşıma hizmeti satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk durum firmanın kurumsal olup olmadığıdır. Çünkü yalnızca  kurumsal firmalardan alacağınız hizmette oluşabilecek mağduriyetini tanzim etme hakkınız vardır. Kurumsal firmalar sizlere yapılacak olan hizmetin tüm detaylarını hiç çekinmeden anlatır ve taşıma esnasında sizlere 7/24 destek hizmeti sağlar.

Kartal’da bulunan ofis taşıma şirketlerinden birini tercih ederken dikkat etmeniz gereken bir başka hususta nakliye hizmeti veren firmanın taşıma araçlarının kendilerine ait olup olmadığıdır. Taşeron kullanan firmalar sizlere mağduriyet yaratır. Tüm nakliye işlerinizi güven ve titizlik çerçevesinde yürüten, sektöründe lider firmalar Kartal’da yer almaktadır. Kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bu firmalar, teknoloji uyumlu ekipman, alanında uzman elemanlar ile çalışmakla birlikte taşıma hizmetini logolarının bulunduğu kendi özmal araçları ile taşıyarak kesinlikle taşeron kullanmazlar.

Kartal’da yer almış olan şehir içi ve şehirler arası nakliye ihtiyacınız olduğunda hiç tereddüt etmeden arayabileceğiniz firmamız İstanbul’un tüm ilçerine hizmet vermektedir.

Kaliteli, sorunsuz, eksiksiz hizmet vermek esaslı olarak çalışan firmamız, taşınacak olan eşyaların de – montaj, özenle paketlenme işlemi, montaj ve yerleştirilme hizmetini siz değerli müşterilerine sunar. Kartal’da yer almış olan, yıllardır evinizi, ofisinizi ve parça eşyanızı taşıyıp deneyim kazanan ve kazandığı deneyimleri teknoloji ile harmanlayan firmaların asıl amacı müşteri memnuniyeti sağlamak ve en iyi hizmeti vermektir. Yıllar önce sektöre giren ve bulunmuş olduğu sektörde lider olan bu firmalar sizi sizden önce düşünerek rahat bir şekilde taşınmanıza olanak sağlar.  Ayrıca sektörde öncü olan bu kurumsal firmalar size en uygun fiyat olanağını sunar.

Bir önceki yazımız olan İstanbul İzmir Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.