Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşıma hizmeti almadan önce şüphesiz herkes kaliteli bir ofis taşıma firması ile taşınmak ister. Firma arayışı genelde internet üzerinden yapıldığından hata yapma payınız maalesef artmaktadır. Nedeni ise sanal ortam üzerinde çok sayıda korsan ve amatör firmaların yer almasıdır. Kaliteli ve sıradan hizmet veren ofis taşıma şirketlerini web sitelerinden ayırt etmek mümkün olmamaktadır.

Kaliteli firmaları nasıl ayırt edebiliriz? Görüştüğünüz firmadan bir takım belgeler isteyebilirsiniz. Örneğin firmanın İstanbul Ticaret Odası kaydını gösteren Faaliyet Belgesi, Ev & Ofis Taşımacılığı için Ulaştırma Bakanlığınca verilen K-3 Yetki Belgesi ve daha önce gerçekleştirdiği taşımaları belgeleyen Referans Mektuplarını firmadan talep edebilirsiniz. Tüm bunları sağlayan firmalar ile gönül rahatlığıyla çalışabilirsiniz.

Ofis taşıma hizmetini genelde evden eve nakliyat hizmeti sunan nakliye şirketleri sunmaktadır. Fakat ofis nakliyesi, ev eşyası taşıma işlemine göre daha zor ve profesyonellik getiren bir işlem olmasından kaynaklı her evden eve nakliyat hizmeti sunan taşıma şirketi ofis taşımacılığı sunamamaktadır.

Kaliteli ofis taşıma firması arayışında iseniz mutlaka deneyimli, referanslı ve köklü nakliye şirketleri tercih etmelisiniz. İstanbul’da ofis taşıma hizmeti için aşağıdaki firmalardan da teklif alabilirsiniz.

1 – Soyer Nakliyat
2 – Göztepe Nakliyat
3 – Bafa Nakliyat
4 – Asya Nakliyat

Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışmak isterseniz ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için 444 9 069 arayabilirsiniz.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Bir önceki yazımız olan AND Plaza Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.