Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

İşyeri taşıma hizmetleri lojistik sektörden bağımsız bir hizmet olup evden eve nakliye sektörü içerisinde yer almış olmasına rağmen bağımsız bir kurumsal hizmet dalıdır. Bir işyeriniz taşınacak ve bu ofisi taşıyacak kurumsal bur nakliye şirketini nasıl bulabilirsiniz ? İşyeri taşıma firmaları ne kadar güvenilir ? Gelin bu soruların cevabını hep birlikte bulalım.

Geçmişte olduğu gibi günümüzde de profesyonelliğine baktığımızda ofis taşıma hizmetlerinde profesyonel ve amatör çalışan pek çok firma bulunmaktadır. Bu tür firmaları birbirinden ayırt edip kaliteli, profesyonel firmayı tercih edebilmemiz ilk önce firma internet ortamında araştırılmalı. Etrafınızda taşıma hizmeti alan kişilerden tercih etmiş oldukları taşıma şirketleri hakkında detaylı bilgi almalısınız. İnternet ortamı her ne kadar dünyada bize kolaylığı sağlayan bir ortam olsa da kandırılmaya yönelik bilgilerde içermektedir. İnternet araştırması yaptıktan sonra tercih edeceğiniz nakliye firmasının kurumsal bir firma olup olmadığını bir telefon görüşmesinden anlayabilirsiniz. Genel olarak kurumsal firmalar ilk görüşmede sizlere işin bütün detaylarını size anlatır. Ardından alanında uzman bir kişiyi ofisinize yollar. Şayet firmalar ilk telefon görüşmesinde ofisinizi ekspertiz yollamadan size fiyat bilgisi veriyorsa bu telefon görüşmesini bir an önce sonlandırmanız sizin yararına olacaktır. Çünkü bu tür firmalar işini kaliteli, sorunsuz, planlı bir şekilde yapmazlar. Bu firmalar size taşıma süresi boyunca destek vermezler. Bu tür firmalardan alacağınız hizmette mağduriyet yaşama oranının oldukça yüksektir.

İşyeri taşıma firmalarından mutlaka ekspertiz talep edin ve ekspertiz sonucunda verilen fiyat teklifi için kesin ve sözleşmeli bir hizmet talep edin. Firmanın referansı oldukça önemlidir, bu nedenle firmaların referanslarını mutlaka araştırın.

İşyeri taşımacılığı konusunda her zaman kendisini yenileyen, kendisine gün geçtikçe bir şeyler katan firmamız EGETUR Nakliyat, günümüze gelindiğinde yılların en iyi ofis taşıma şirketi olarak anılmakta, sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Günümüze kadar tecrübesi ve zekası ile hizmet veren firmamız, uzman personelleri, araç filolarını ve günümüzde tüm firmalardan farklı olarak kaliteli malzeme tercih etmektedir. Firmamız kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her şeyden önce tutarak titiz bir çalışma sergilerler.

Bir önceki yazımız olan Levent Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.