Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Nakliye konusunda firmaların sorunlardan bir tanesi işyeri taşımacılığıdır. Bir işyerinden başka bir iş yerine taşınırken, ofis malzemelerinin taşınması oldukça sıkıntılı bir süreçtir. İşyeri nakliyesi konusunda uzman bir firma ile iletişime geçmeniz, taşınma işleminizin sorunsuz sonlanmasına olanak sağlamaktadır. Ülkemizde her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de kendisini belli etmeyen yıllar geçtikçe sektörün lideri haline gelen firmalar mevcuttur.

Uzun yıllar önce sektöre girmiş olan, gün geçtikçe gerçekleştirmiş olduğu taşımacılık hizmetiyle adından sıkça söz ettirmeyi başaran, deneyimlerini teknoloji ile bütünleştirip rakiplerine fark atmayı başaran firmamız, taşıma hizmetini tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir. Firmamız evden eve nakliyat, parça eşya taşıma, işyeri nakliyesi konularında uzman ekiple çalışmakta, taşıma hizmetini kendi özmalları olan nakliye araçları ile gerçekleştirmektedir. Firmamız en üstün ve en kaliteli taşımacılık hizmetini vermekle birlikte gerçekleştirmiş olduğu taşımacılık hizmeti için en iyi destek hizmetini de vermektedir.

İşyeri taşımacılığı konusunda her zaman kendini yenileyen firmamız, günümüzde en iyi hizmet veren ofis taşıma şirketi olarak anılan firmaların başında gelmektedir. Firmamız gücünü, tecrübesi ve zekası ile hizmet sunan personelinden, günümüzde en iyi donanıma sahip olan araç filosundan ve kullanmış olduğu kaliteli malzemeden almaktadır.

Türkiye’nin her yerine kaliteli hizmeti taşıyan firmamız, sadece iş yeri taşımacılığı değil, aynı zamanda evden eve taşımacılık, eşya depolama, parça eşya taşıma hizmeti de vermektedir. Firmamızda çalışan alanında uzman olan elamanlarımız de – montaj, montaj işleri için özel olarak eğitim almış, eşyalarınıza hasar vermeden taşımanın bütün inceliklerini öğrenmişlerdir. Uzun yıllardan beri hizmet veren ve profesyonel bir ekiple çalışan firmamız, geniş bir müşteri yelpazesine sahip olup yakalamış olduğu başarının haklı gururunu yaşamaktadır.

Firmamız taşeron firma veya taşeron eleman kullanmadan tamamen alanında uzman ekip ile çalışmaktadır. Ayrıca firmamız taşınacak olan eşyaları sigortalamakta taşımanın bütün sorumluluğunu üzerine almaktadır.

Birlikte çalışmış olduğumuz bütün firmalar memnuniyeti belirtmekte ve firmamız için referans sunmaktadır. Firmamız için müşteri memnuniyeti ekonomik kazançtan çok daha önce gelmektedir. Bu sebepten ötürü yaşanacak her herhangi bir sorunda taşımanız ücretsiz gerçekleştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Kurumsal Ofis Taşımacılığı Yapan Firmalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.