Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

İstanbul’da ofis taşıma şirketleri denildiği zaman akla gelen ilk firma olmayı başarmış pek çok firma vardır. İstanbul’da ofis nakliyesi yapan şirketler değerli müşterilerine sınırsız hizmet vermektedir. Profesyonel ofis taşımacılığı yapan bu firmalar tüm nakliye islerini güven ve titizlikle yapmakta sektörün lideri olmak için büyük çaba ve özenle çalışmaktadır. Şehir içi ve şehirler arası nakliye ihtiyacınızı olduğunuzda tercih etmeniz gereken firmalar hiç şüphesiz ki bu işi kurumsal hale getirmiş, donanımlı, profesyonel insan kaynakları olan firmalardır.

Elbetteki hizmet vermek önemlidir ancak hizmet vermekten ziyade esas olan verilen hizmetin kaliteli olmasıdır. Uzun yıllar boyunca evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı veya parça eşya taşımacılığı güvenle yeni adreslere teslim eden firmaların asıl amacı kaliteli hizmet vermek ve müşterilerin yüzünde kocaman memnuniyet gülümsemesi bırakmaktır. İstanbul’da ofis nakliyesi yapan firmalardan birini tercih ederken sektörün öncüsü olan firmalar arasından sizi sizden önce düşünerek yüzünüzü güldürmeyi ilke haline getirmiş, taşıma esnasında gerek duyabileceğiniz tüm donanıma sahip olan firmaları tercih etmelisiniz.

Nakliye hizmeti veren firmaların vermiş olduğu mağduriyetleri yaşamamak için tercih etmiş olduğunuz nakliye şirketi oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Uzun yıllar bu hizmete gönül vermiş olan ve profesyonel bir ekiple çalışan firmaları tercih etmeniz oluşabilecek sorunları minimuma indirgeyecektir. Ayrıca ofis nakliye hizmeti verirken kendi logolu özmalı ile taşıma hizmeti yapan kurumsal firmaları seçmeniz taşeron firmalarla çalışan firmaların oluşturabileceği zararın önüne geçecektir. Taşıma esnasında de-montaj, özenli paketleme, montaj işlemi yapan nakliye şirketleri ile çalışmanız eşyaların hasar görmeden ve az maliyetle taşınmasına olanak sağlayacaktır. Hijyeni ön planda tutan nakliye şirketleri sağlığınızı en az sizin kadar düşünür ve eşyalarınızı paketlerken hijyenik paketleme sistemini kullanır. Taşeron firma yada taşeron işçi kullanmadan tamamen profesyonel ekipmanlar ile çalışmakta olan ofis taşıma firmaları size kaliteli hizmeti en üst düzeyde sunacaktır. Ayrıca bu firmalar mallarınızı sigortalar ve eşyalarınız her türlü sorumluluğunu üzerine alır. Kurumsal çalışmakta olan firmalar 7/24 destek hizmeti vermekte, müşteri memnuniyeti en üst seviyede tutmaktadır.

Bir önceki yazımız olan İşyeri Nakliyesi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.