Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

İstanbul’da ofis taşımacılığı yapan firma arıyorsanız işiniz çok kolay. 1997 yılında İstanbul’da kurulan ve her iki yakada ofisleri bulunan firmamız ile iletişime geçerek ofis taşıma işleminizi organize edebilirsiniz.

Elbette firmamıza ulaşmak sizler için kolay olmayacaktır. İnternet aramalarında binlerce web sitesi içerisinde kurumsal bir firma bulmak sanıldığı gibi kolay değil. İnternet aramalarında referanslı ofis taşıma şirketleri şeklinde arama yaparak firmamıza kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Referanslarımızı inceleyerek bizimle çalışmaya karar vermeniz halinde ister arayarak, isterseniz mail göndererek ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Talebinizin tarafımıza ulaşması ile sizlerle iletişime geçecek Müşteri Temsilcisi çalışanımız taşınacak ofisinizi yerinde görerek taşınma planlaması ve taşıma fiyatını belirlemektedir. Tarafınıza yazılı olarak gönderilen teklifimizin şirketinizin onayı alındıktan sonra istenilen zamanda ofis taşımacılığında deneyimli personelimiz ofisinizin taşınma işlemini sorunsuz ve zamanında gerçekleştirerek yeni çalışma alanınıza taşınmasını sağlamaktadırlar.

İstanbul ofis taşıma firmaları arasında referans sayısı bakımından en çok kurumsal referansa sahip firmamız sizleri de referansları arasında görmekten mutluluk duyacaktır. Bizim için para kazanmak değil, taşımasını gerçekleştirdiğimiz her müşterimizin taşıma sonra yüzündeki tebessüm daha ön plandadır.

Türkiye’nin en iyi nakliye firmaları arasında yer alan ve ofis taşımacılığında taşımasını gerçekleştirdiğimiz büyük firmaların referansı ile diğer nakliye firmalarından bir adım önde olan, firmamızla eşyalarınızı gözünüz kapalı taşıtabilirsiniz.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Bir önceki yazımız olan Tadım Gıda Ofis Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.