Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis taşımacılığı hizmetini İstanbul’da sunan firmamız İstanbul ve İzmir’de şubelerimizin olmasından kaynaklı İstanbul İzmir arası gerçekleşecek ofis taşıma hizmetlerinizde sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Birçok büyük şirketin hem İstanbul’da hemde İzmir’de temsilcilikleri (ofisleri) bulunmaktadır. Gereksinim halinde İstanbul’dan İzmir’e ofis eşyası gönderimlerinde firmamız ofis eşyalarınızı profesyonellikle sizlerden teslim alıp en kısa sürede İzmir ofisinize teslimatını gerçekleştirdiği gibi tüm kurulum ve yerleştirme işlemlerini de yapmaktadır. Böylelikle farklı alternatifler aramanıza gerek kalmamaktadır.

1997 yılından beri İstanbul İzmir arası nakliye hizmetleri sunan firmamız bu sayede sizlere en uygun nakliye teklifini sunacaktır. Sizlerin de firmamızı tercih etmeniz halinde zor ve meşakatli görünen taşıma işleminiz kolay ve hızlı bir şekilde sonlandırılmış olacaktır.

Gerçekleşecek taşıma işlemleriniz öncesinde firmamızı 444 9 069 nolu çağrı merkezimizden arayarak ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir, ofis taşıma hizmetlerimiz ve fiyatlandırma hakkında bilgi alabilirsiniz. Türkiye’de profesyonel nakliye hizmetlerinde yaşanan boşluğu en iyi şekilde tamamlayan firmamız sizlere tüm konularda yardımcı olacaktır.

İstanbul İzmir arası ofis taşımacılığı hizmetlerinizde bizimle çalışmak için referanslarımızı inceleyebilir, kararınızı buna göre verebilirsiniz. Sizleri de referanslarımız arasında görmekten mutluluk duyarız.

Bir önceki yazımız olan Kozyatağı Ofis Taşıma Firmaları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.