Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Genel olarak freelance yani serbest çalışanların tercih ettiği home ofis günümüzde gittikçe artan ve trend olan bir yöntem. Evin bir bölümünü ofis olarak kullanan insanlar işlerini buradan da yönetebilmektedir.

Çok fazla ofis eşyası olmayan bu mekanların taşınması içinde elbette bir nakliye firması ile anlaşılması zaruridir. İşte tam bu noktada firmamız yine siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Sizler için küçük nakliye araçlarımız da mevcuttur. Eşyalarınızın miktarına göre personel sayısı belirlenip ve küçük nakliye aracı ile taşınmanız en uygun olacak şekilde planlanmaktadır. Böylelikle eşyalarınız az da olsa profesyoneller tarafından taşınmanın rahatlığını hissedersiniz.

İstanbul ve İzmir geneli birçok kamu ve özel kurumun ofis taşıma işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız büyük, küçük ayırt etmeksizin bizi arayan tüm müşterilerimize nakliye konusunda çözüm ortağı olmaktadır.

Taşıma işleminiz ile ilgili 444 9 069 nolu çağrı merkezimizi arayabilir ve eşyalarınızın detaylarını verdikten sonra taşıma hizmetimiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz…

Bir önceki yazımız olan Ofis Taşıma Fiyatları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.