Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Hakkımızda

Firmamız 1997 yılından ilk olarak evden eve nakliyat hizmeti vermeye başlayarak taşımacılık sektörüne adım atmış kurumsal bir nakliye şirketidir. 2000 yılına gelindiğinde açmış olduğu Avrupa yakası Levent şubesi ile hizmet ağını genişleten firmamız sıkça gelen taleplere karşı koyamayıp ofis taşımacılığı için özel bir ekip oluşturarak profesyonel olarak ofis nakliye hizmetleri sunmaya başlamıştır.

Günümüzde bir çok kurum veya özel şirket büyüme sonucu daha büyük mekanlara ihtiyaç duymaktadır. Tam bu esnada ofis malzemelerinin taşınması için nakliye şirketlerine gereksinim olmaktadır. Firmamız da bu noktada sizlere kurumsal çözümler sunarak taşıma işleminiz de sizlere yardımcı olmaktadır.

EGETUR Evden Eve Taşımacılık Ltd. Şti. olarak İstanbul Ticaret Odasına kayıtlı firmayız. Firmamız Ev ve Ofis Eşyası Taşımacılığı için Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilen K-3 yetki belgesine sahip kurumsal bir nakliye firmasıdır.

Bugüne kadar irili ufaklı sayısız müşterimizin ofis nakliye işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Referanslarımız sayfasından firmamızın taşıma işlemlerini gerçekleştirdiği Kamu ve Özel kurumların tarafımıza yazdıkları referans mektuplarını inceleyebilirsiniz.

K-3 Yetki Belgesi

K-3 Yetki Belgesi

Marka Patent

Marka Patent

Misyonumuz

Ofis Taşımacılık sektöründeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir. Bu bağlamda çağdaş standartlarda ofis taşıma hizmetini en ekonomik fiyatlara sunmaktır.

Yurtiçinde ulaşılan başarılı konumu sürekli geliştirerek ev, ofis ve kurumsal taşımacılık sektöründe Türkiye’nin en iyilerinden olmak, ileri teknoloji bilgisi dinamik ve yetkin kadrosuyla girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.