Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Güvenli ve kaliteli fabrika taşımacılığı ile karşınızdayız. Yerimizi kimseye kaptırmıyor ve gün geçtikçe daha da büyüyoruz. İlerleyen ve gelişen taşımacılık işlemlerimiz ile hizmette sınır tanımıyoruz. Deneyimli kadromuz ile taşımacılıkta çığır aşıyoruz. Hasarsız taşıma işlemi için gereken bütün hususlara dikkat edip ona göre hareket ediyoruz. Fabrika taşımacılığında zaman çok önemlidir. İş kaybının olmaması için bir an önce taşıma işlemi gerçekleştirilip fabrikanın tekrar çalışır konuma gelmesi gerekmektedir. Bu yüzden bu konuda bizde kendimizi oldukça geliştirdik. İstenilen süre içerisinde taşıma işlemini gerçekleştirip kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Bu sayede iş kaybınızı en aza indirmiş oluyoruz.

Taşıma işlemi öncesi fabrikadaki ofis eşyalarınız paketlenir. En küçük eşyaya kadar ambalaj işlemimizi yapmaktayız. Eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Ambalajlanma işlemi bittikten sonra taşıma işlemi gerçekleştirilmeye başlanır. Ağır yükler forklift ile araca taşınır. Taşıma işleminde güvenliği en yükseğe çıkarırız. Taşımacılık üzerine özel eğitim almış ekip ile çalışmalar yürütülmektedir. Artık farika taşımak kabus olmaktan çıkabilir. Çünkü bizler huzurlu ve mutlu bir ortam ile fabrika taşımacılığını yapmaktayız. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile daha samimi bir ortamda hizmetimizi sürdürmekteyiz. Araçlarımız ise kesinlikle uzun yola dayanıklı ve bakımlıdır. Senelik ve aylık ayrı ayrı bakıma sokulup bir sorun ile karşılaşmamak için bütün çarelere başvurmaktayız. Bunların can ve mal güvenliğine verdiğimiz önemden dolayıdır. Dolayısıyla, müşterilerimizin güvenini kazanıp daha rahat bir ortamda çalışmak bizlerinde stressiz bir çalışma yapacağımız anlamına gelmektedir. Çünkü fabrika nakliyesinde stres ve sinir söz konusudur. Fabrika sahiplerinin mallarına gelecek en küçük zararda büyük kayıplar yaşayacağı için ister istemez sıkıntıya düşmeleri bizleri de zorlamaktadır. İşimizi en iyi şekilde yaptığımızın farkında olduğumuz için sakin bir süreç geçirmekteyiz. Aksi taktirde tarafların gerilmesi söz konusu olmaktadır. Biz de buna asla izin vermemekteyiz.

Fabrikanın taşınacağı yeni yerin incelemesini profesyonel bir şekilde yapıp inceleme doğrultusunda taşıma işlemini gerçekleştiririz. Müşterimizin isteği üzerine yerleştirme hizmeti de vermekteyiz. Fabrika taşımacılığı günümüzde boyut atlamıştır. Genellikle iş bakımından ağır araç gereçler kullanıldığı için ufacık bir hasarın olmaması gerekmektedir. Taşıma bittikten sonra fabrikanın gereci olan makine gibi eşyaların çalışmaması arızalanması durumunda bizlere geri dönüş yapıldığı vakit gerekeni yapmaktayız. Bu konuda şirketimize güvenmemiz bizi oldukça memnun edecektir. Müşterilerimizden gelen önerilere kulak vererek sizleri daha iyi anlamaya çalışıyoruz. Bu sayede fabrika taşımacılığında verdiğimiz hizmetin kesinlikle sizlerin dilediği gibi olduğuna inanıyoruz. Fabrika taşımacılığı zorluğunu yenmiş ve bir çok yol kat etmiş ve yolumuza çıkan kötülüklere karşı savaşmışızdır. Bu da bizim işimizde olan istikrarın göstergesidir.

Yıllardır fabrika taşımacılığı üzerine bir çok araştırmalar yapıp bir çok seminerlere katıldık. İşimize gösterdiğimiz değer ile yeni yeni bilgiler kazandırmaktayız taşımacılığa. Basite alınmayacak işlemleri olan fabrika taşımacılığının en iyi değerlere taşınması bizim elimizdedir. Bize güvenip başvurmakta sizlerin elinde. Güvenilir hizmetimiz ile fabrika taşımak artık çok kolay. Bekliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Şişli Ofis Taşıma Hizmeti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.