Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

1997 yılında kurulan firmamız bu yıl 20. yaşını kutlamaktadır. Geçen 20 yılda sayısız kamu ve özel kurumun ofis taşıma hizmetlerini gerçekleştiren firmamız sektörde en iyi nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

1997 yılında Tekin ÇAÇANOĞLU önderliğinde 5 kardeş tarafından İstanbul Maltepe’de kurulan ve ev eşyası taşımacılığı ile hizmet vermeye başlayan şirketimiz 2007 yılında şirketleşme süreci sonrası büyük bir ivme yakalayarak ev, ofis, parça eşya, kurumsal taşımacılık ve depolama alanlarında en çok tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

Geçen 20 yılda dürüstlükten asla taviz vermeyen firmamız, müşterisine söz verdiği gibi zamanında ve kaliteli hizmet sunarak adını bugünlere altın harflerle yazdırmayı bilmiştir. Gerek ofis taşımacılığı ve gerekse diğer nakliyat hizmetlerinde sektörde en çok referansı bulunan ve tercih edilen nakliyat firmaları arasında ilk 5 içerinde olmamız tesadüf değildir. Daima müşteri memnuniyetini gözeten ve kaliteli hizmetten şaşmayan firmamız bu şekilde yoluna emin adımlarla devam edecektir.

20. yılımıza özel tüm müşterilerimize ofis taşıma hizmetlerinde %10 İndirim uygulanacaktır. Sizlerde ofisinizin taşınması için bizi tercih ederek daha ekonomik fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve fiyat için lütfen 444 9 069 çağrı merkezimiz arayınız. 

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

 

Bir önceki yazımız olan Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.