Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Çok katlı ofis taşımalarına göre daha küçük olan büro veya işyeri taşımalarınızda da firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

İstanbul genelinde ofis taşıma hizmetleri sunan firmamız m2 olarak çok büyük olmayan büro ve işyerlerinizi istediğiniz zaman aralığında istediğiniz noktalara tam kapsamlı şekilde nakliye işleminizi gerçekleştirmektedir.

Nakliye sektöründe dürüst ve özenli çalışan firma bulmanın zor olduğu aşikardır. Bu kalıpların dışına çıkan ve müşterisine söz verdiği gibi zamanında, hızlı ve ekonomik çözümler sunan EGETUR Nakliyat, gerçekleştirmiş olduğu başarılı nakliye organizasyonlarının ödülünü tavsiye edilerek almaktadır.

Evden eve nakliyat, parça eşya ve ofis taşımacılığında internet aramalarında firmalar hakkında daha çok şikayetlerden söz edilirken firmamız EGETUR Nakliyat hakkında yazılan tavsiye yazılarının çokluğu dikkatlerden kaçmamaktadır. Misyonu gereği; kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmek olan firmamız çalışmalarını bu yönde gerçekleştirmektedir.

Sizlerde büro ve işyeri taşımacılığı konusunda hizmet alacak iseniz 444 9 069 nolu çağrı merkezi numaramızı arayabilir, bilgi ve fiyat alabilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Otel Taşımacılığı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.