Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Ofis Taşıma Blog Sayfası | EGETUR Nakliyat

Ofis Taşıma Hizmetini En İyi Yapan Firmalar

Ofis Taşıma Hizmetini En İyi Yapan Firmalar

Ofis taşınması sürecinde bir firma bulmak, İstanbul gibi sayısız amatör ve profesyonel evden eve taşımacılık hizmeti sektöründe yarışan firmaların bulunduğu bir yerde çok kolaydır. Fakat zor olan güvenilir, eşyalara hasar vermeden, maddi ve manevi açıdan zarara sokmadan, zamanında hizmeti sonlandıracak bir firma bulma konusunda ortaya çıkmaktadır.

Ege Tur, sadece sözle güvence vermemektedir. Aynı zamanda müşterilerine sigortalı profesyonel kurumsal taşımacılığı hizmeti sunarak da sözlerini belgelemektedir. İstanbul genelinde birçok firmanın taşınmasında yardımcı olan, hem en uygun fiyatı hem de en iyi hizmeti sağlayan firma olarak tercih edilen Ege Tur’un birçok referansı bulunmaktadır.

Kurumsal Nakliye Firmaları Hakkında

Ofis taşımacılığından daha detaylı ve daha büyük önem isteyen kurumsal taşımacılık konusunda Ege Tur Nakliyat tecrübeli, kemikleşmiş kadrosu ile hizmet vermektedir. Ofis yetkilileri için hem hızlı bir şekilde en kısa sürede taşınmanın hem de bu süreçte hiçbir kurumsal ekipmanın zarar görmemesinin büyük önem taşıdığının farkında olan Ege Tur, eşyalarınıza sizin kadar özen göstermektedir.

Taşınma esnasında paketleme ve ambalajlama, taşıma işlemlerinde son derece titiz davranan ve tüm ofis eşyalarınızı sigortalayarak sorumluluk alan firma, müşterilerine verdiği değeri her fırsatta hissettirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmetlerinde müşterilerinin istekleri doğrultusunda hareket etmeyi önemseyen Ege Tur, sigortalı taşımacılığın yanı sıra en uygun fiyatları vermektedir.

En Uygun Fiyatlara Ofis Taşımacılığı

Güvenilir, sigortalı bir ofis taşımacılığı için fahiş fiyatlar ödemek zorunda olduğunu düşünen firmalara bu düşüncelerinin yanlış olduğunu ispatlayarak en uygun fiyata en iyi hizmeti almanın da mümkün olduğunu göstermektedir.

Ege Tur, 1997 yılında sektör içerisinde hizmet vermeye başlamış ve zaman içerisinde kurumsal taşımacılık alanında uzmanlaşarak profesyonel ekibini kurmuş olan bir firmadır. Bunun yanı sıra yılların tecrübesine, günümüz gelişmelerini ekleyerek yoluna devam etmeyi önemsemekte, bu nedenle de Ege Tur çalışanları sektörünün gelişmelerini yakından takip etmeye, hizmet ağını bu doğrultuda genişletmeye önem vermektedir. Hizmet kalitesini her geçen gün bir tık ileriye taşıyan ve akılcı çözümleri ile taşınma sürecinin hem müşteri hem de firma adına sorunsuz noktalanmasını sağlayan Ege Tur, kurumsal taşımacılıkta bir marka olarak kabul edilmektedir.

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Ofis Taşımacılığında %10 İndirim

Kurumsal taşımacılık denildiğinde İstanbul’da akla ilk gelen firmaların başında Ege Tur yer almaktadır. Referanslarından her zaman tam not almayı başaran firma, bu başarısını işine gösterdiği titizliğe ve sorumluluk almaktan kaçmamasına borçludur. Müşterilerinin şehir içi ofis taşımacılığı gibi çeşitli kurumsal taşımacılık alanında ihtiyaçlarına yanıt veren, akılcı çözüm önerileri ile taşınma sürecinin sorunsuz atlatılmasına önemli rol oynayan 1997 yılında bu yana sektör içinde yer alan markalaşmış bir firmadır.

Müşterilerine her alanda kolaylık sağlamayı önemseyen firmamız Ege Tur, firmalara ofis taşıma çözümleri üretirken en uygun fiyat aralıklarına sağdık kalmaya dikkat etmektedir. En uygun fiyata, avantajlı kampanyalar ile müşterilerinin bütçelerine hitap etmeyi de önemseyen firma, sigortalı taşımacılıkta indirimli fiyatlar ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarmaktadır.

Ofis Taşımacılığında İndirim Fırsatları

Ofislerini taşıtmak isteyen müşteriler, hizmet alacağı firma seçimini yaparken öncelikle fiyat aralıklarına dikkat etmektedir. Bunun bilincinde olan Ege Tur Nakliyat öncelikle müşterilerinin keselerine hitap etmeyi önemsemekte, daha sonra hizmet ağının içerisindeki geniş çözümler ile müşterilerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Sektöründe en uygun fiyatları veren firma olmaktan gurur duyan Ege Tur, aynı zamanda ofis taşımacılığında %10 indirim fırsatı ile de kendilerini tercih eden firmalara kendilerini ayrıcalıklı hissetme, avantajlı fiyatlardan faydalanma şansı sunmaktadır. Kaliteli, sigortalı ve hızlı bir nakliye hizmetini uygun, ekonomik fiyatlara alamayacağını düşünen müşterilerine ilaç gibi gelen ve defalarca referansları tarafından önerilen Ege Tur, fiyatlarında indirim fırsatını hiçbir müşteri kaçırmak istememektedir.

Ofis Taşıma Fiyatları

Ege Tur Taşımacılık firması, taşınması planlanan ofis için fiyat vermeden önce bir keşif çalışması gerçekleştirmektedir. Bu keşif sonunda eşyaların durumu, taşınacak mesafe, çalışacak personel gibi birçok noktaya dikkat ederek ofis taşımacılığı için özel kurmuş olduğu ekip ile fiyata karar vermektedir. Bu fiyat üzerinden %10 indirim yansıtarak müşterilerinin bütçelerine hitap eden, ekonomik fiyatlara üstün kaliteli, güvenceli taşıma hizmeti sağlayan Ege Tur, İstanbul firmaları arasında adını sık sık duyurmaktadır.

Ege Tur Taşımacılık fiyatlarını öğrenmek, firmanın ayrıcalığı ile tanışmak için iletişim numaralarından irtibata geçmek yeterlidir. Eşyalarınıza ve ekipmanlarınıza en az sizin kadar özen gösteren firma, taşınma konusunda en iyi çözümler ile taşımacılık sektöründe çıtayı yükseltmeye devam etmektedir.

Sigortalı Ofis Taşımacılığı

EGETUR Taşımacılık firması, kaliteli hizmet anlayışı ve güvenilir ekibi ile birlikte 1997 yılından bu yana evden eve naklyat ve ofis taşıma sektörünün içinde bulunmaktadır. Kişiler için taşınmanın ne kadar önemli ve titizlik isteyen bir süreç olduğunun farkında olan firmamız, yaptıkları bütün işlerde kurumsal bir firma olmanın sorumluluklarını yerine getirmeye dikkat etmektedir.

Ev taşınmalarının yanı sıra ofis taşınmaları için Ege Tur Taşımacılık firması bünyesinde hizmet veren özel bir ekip bulunmaktadır. Sigortalı ofis taşımacılığı denildiğinde ilk akla gelen firmamız, ofisinize gelerek öncelikle keşif gerçekleştirmekte ardından fiyatla ile ilgili bilgilendirme yapmaktadır. Tüm ofis malzemelerinizi zamanında ve hasarsız olarak yeni adresinize taşımak için özel görevlendirilmiş olan ekip, tüm ofis eşyalarınıza en az sizin kadar özen göstermektedir.

Ofis Taşımacılığında Ege Tur Farkı

Ofis taşımacılığı sırasında eşyaların zarar görmemesi kadar zamanında adrese ulaşması da önemlidir. Çünkü firmalar, taşınma sürecini en iyi ve hızlı şekilde atlatıp hizmetlerine kaldıkları yerden sorunsuz bir şekilde devam etmek istemektedir. Ofis taşımacılığı ile ilgili çevrenizden veya internetteki yorumlardan olumsuz söylemler duymuş olabilirsiniz. Ancak firmamıza ofis taşımacılığı için ofisinizi emanet ettiğinizde bunların hiçbiriyle karşılaşmazsınız.

Sektör içerisinde taşımacılık için gerekli tüm belgeleri ile hizmet veren, evden eve nakliyat sektörü içerisinde hizmet veren bünyesinde özel bir ekibi ofis taşımacılığı ile görevlendiren EGE TUR, kurumsal çözümler üreterek en güvenli ofis taşımacılığı hizmetini sizlere vermeye özen göstermektedir.

Ofis Taşımacılığı Fiyatları

Hiçbir eşyanızda en ufak hasar olmadan, planlamada konuşulan zamanlamanın dışına çıkmadan hizmet vermeyi ilke edinen Ege Tur ofis taşımacılığı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Ofis eşyalarının yoğunluğu, çalışacak personel sayısı, taşıma mesafesi gibi birçok konu fiyatın değişmesine etki etmektedir.

Taşıma günü, Ege Tur’un özel ofis taşımacılığı görevlileri gelerek ofis eşyalarınızın ve kolilerinizin her birini güvenli paketlemeler ile araca yüklemekte, yeni adresinizde de aynı titizlikle indirme işlemini gerçekleştirip taşınma sürecini tamamlamaktadır. Ofis taşınması esnasında birçok ofis yetkilisi, hasar konusunun dışında taşınma sonrasında firmalara ulaşamamaktan yakınmaktadır. Taşınma sürecinin öncesinde yanınızda olan Ege Tur Taşımacılık firması, taşınma sürecinin sonrasında da yanınızda olmaya devam etmekte, sizi mağdur etmemek için her sorununuza çözüm üretmeye çalışmaktadır.

Ofis Taşımacılığında Neden EGETUR Nakliyat?

Ofis Taşımacılığında Neden EGETUR Nakliyat?

Ev taşımacılığı ile ofis taşımacılığı hizmeti aynı değildir. Sektörde tecrübesiz, yaptığı işi önemsemeyen, eşyanıza eşyası gibi davranmayan bazı firmalar, ev ve ofis taşımacılığı arasında hiçbir farkın bulunmadığını savunabilmektedir. Fakat uzman kadrosu ile yıllarını sektöre adayan, köklü firmalar bunun aynı şey olmadığının farkındadır. Üstelik o firmalar ile yapılan taşınma işleminin sonucunda müşterilerde pişman olarak gerçeğin farkına geç olsa da varmaktadır.

En uygun ofis taşımacılığı fiyatları ile İstanbul’da köklü evden eve nakliyat firmalarından olan Ege Tur Taşımacılık firmasının bünyesinde kurumsal taşımacılık alanına hizmet eden özel bir ofis taşıma ekibi bulunmaktadır. Bu ekip, ofis taşımacılığının ne kadar detaylı, ince iş isteyen ve aynı zamanda da hızlı olmayı gerektiren bir hizmet olduğunun farkında olarak hizmet vermektedir. Tecrübeli, bilinçli ve eğitimli olmalarına ayrıca özen gösterilmektedir. Sadece bu neden bile Ege Tur’un tercih edilmesi için önemli bir özellik olmaktadır.

Profesyonel Ofis Taşımacılığı

Ofisinizde 2 masa, 2 dolap taşınacak olsa profesyonel ofis taşımacılığı hizmeti veren Ege Tur firmasından hizmet aldığınızda özellikle daha önce de ofisinizi taşıdıysanız farkı kendiniz hissedersiniz. Keşif çalışmasının ardından anlaşmanız durumunda EGETUR Nakliyat, ofisinizde bulunan A’dan Z’ye tüm ekipmanlarınızı sigortalayarak güvence altına almaktadır. Yani EGETUR’da güvenli ofis taşımacılığı hizmeti sadece sözde kalmaz, sigortayla da koruma altına alınmaktadır.

Ekip ve firma yetkilileri tüm ofis eşyalarınızı korumalı kılıflar ile araca yükleyip yeni adresinize teslim etmekte, aynı özenle indirme işlemini gerçekleştirmektedir. Taşıma öncesinde ve sırasında yanınızda olan, ofis taşımacılığı hizmeti boyunca her anıyla ilgili sizin detaylı bilgilenmenizi sağlayan Ege Tur, taşınma sonrasında da sizinle irtibat halinde kalarak sorularınıza, sorunlarınıza ve taleplerinize yanıt vermeye çalışmaktadır. Bazı firmalarda yaşanan firma – müşteri arasındaki iletişim kopukluğu veya taşınma sonrasında firmaya ulaşamama gibi sorunlar Ege Tur’da yaşanmamaktadır.

En Uygun Fiyat Fırsatı

Taşımacılık için düşündüğünüz bütçeye en yakın firmayı veren genellikle Ege Tur olmaktadır. çünkü manevi yönden müşterisinin her zaman yanında olan, tüm taleplerine hızlı ve akılcı çözümler ile yanıt vermeye çalışan Ege Tur maddi konularda da en uygun fiyatı vermeye çalışmakta, bunu kendine hedef haline getirmektedir.

Ofis Taşımada Ücretlendirme Nasıl Yapılmaktadır

Ofis Taşımada Ücretlendirme Nasıl Yapılmaktadır?

Evden eve nakliyat firması olarak hizmet veren firmaların sayısı gün geçtikçe çoğalmaktadır. Bu artış fiyatları da yakından etkilemektedir. Günümüzde her bölgede, her fiyata taşımacılık hizmeti veren firmalar bulunmaktadır. Ancak bu konuda taşınma planı yapan kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. Çünkü sadece fiyata göre firma seçimi yapıldığında istenmeyen sorunlar ortaya çıkabilmektedir.

Ev taşımacılığı ile ofis taşımacılığı aynı şey değildir. Ev taşımacılığı, evden eve nakliyat firmalarının daha sık vermiş olduğu bir hizmettir. Fakat ofis taşımacılığı her an olmadığından çok yaygın bir hizmet alanı olarak görülmemektedir. Bununla birlikte amatör olarak hizmet veren, sektörde yeterli deneyime sahip olmayan nakliye firmaları ev taşımacılığı ile ofis taşımacılığının aynı olduğunu düşünmektedir. Oysaki ofis taşımacılığı daha fazla detayı bulunan, kendine özgü deneyim ve donanım gerektiren bir hizmet alanıdır.

Ofis Taşımacılığı Ücretleri

Piyasa genelinde hem amatör hem profesyonel olarak ofis taşımacılığı hizmeti veren çok sayıda firma bulunmaktadır. Bu firmalar arasında fiyat araştırması yapıldığında ofis taşımacılığı ücretleri değişkenlik göstermektedir. Bunun çeşitli sebepleri bulunmaktadır. Firmanın verdiği ofis taşımacılığı hizmetinin kalitesi, taşınma, indirme, bindirme esnasında kullandığı donanımlar elbette fiyatı etkilemektedir. Bunun dışında da kişilere göre ofis taşımacılığı ücretlerinin değişmesinin bir diğer nedeni ise kişilerin ofis eşyalarının, taşınacakları mesafenin farklı olmasıdır.

  • Taşınacak eşya sayısı
  • Taşınan eşyalar arasında kaç tanesinin kurulum gerektirdiği
  • Taşınılacak yerin kilometre mesafesi
  • Şehir içi – şehir dışı oluşu
  • Kaçıncı kattan kaçıncı kata taşınılacağı gibi faktörler ofis taşımacılığında fiyatları doğrudan etkilemektedir.

Ofis taşımacılığı için firma seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Fiyat konuşulmadan önce taşınmanın hangi araçla gerçekleştirileceği, firmanın bu alanda hizmet vermek için gerekli yetki belgeleri, ekibin tecrübesi, varsa referansların firma hakkında yorumları, fiyata hangi hizmetlerin dahil olduğu, sigortalı taşımacılık imkanının olup olmadığı mutlaka öğrenilmesi gerekmektedir.

Ofis taşımacılığında özellikle eşyaların kaybolması, karışması, taşınma esnasında farklı sebeplerden dolayı hasar almasını engellemek için mutlaka sigortalı taşımacılık hizmeti veren, ofis taşımacılığında hakkında olumlu referanslar aldığınız bir firmayı seçmeye dikkat etmelisiniz.

Telefoane samsung