Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Günümüzün çoğunu geçirdiğimiz ofislerimizin içerisindeki her materyal, bizler için hayati önem taşımaktadır. Kimi zaman bir ofis sandalyesi bizi her türlü mobilyadan daha rahat hissettirir; kimi zaman da misafir ağırladığımız ofis sandalyeleri, dinlenmek için ideal hale gelir. Deri koltuklar, misafir sehpaları, bilgisayar masaları, dolaplar ve daha birçok eşya, bir ofisin en temel malzemeleri haline gelir. Ofisiniz hangi amaca hizmet ediyor olursa olsun, belli başlı mobilyaları her zaman içinde bulundurmak zorunda kalırsınız. Temel ihtiyaçları karşılayan bu mobilyalara çeşitli aksesuarlar da eşlik eder ve böylece işlerinizi daha pratik bir biçimde halledebilir hale gelirsiniz.

Ofis dizaynı en az bir evin dizaynı kadar büyük önem taşır. Çoğu zaman ofislerimizde, evlerimize göre çok daha uzun vakit geçirmek zorunda kalırız. Bu nedenle bazen ev konforunu birebir olarak ofislerimizde de ararız. Ofisler hem çalışanlara hem de müşteri ve misafirlere hizmet ettiği için aynı anda birçok işlevi içinde barındırır. Bu nedenle ofislere yalnızca çalışma ortamları olarak bakmak oldukça yanlış olacaktır. Hem çalışanların, hem de misafirlerin birçok ihtiyacını aynı anda karşılaması gereken ofislerin bu nedenden dolayı çok fazla detaya sahip olması da bir başka özellik olarak karşımıza çıkıyor. Tüm ofislerde olmasa da genellikle birçok ofiste bulunan mutfak ve banyo gibi temel ihtiyaç mekanları da ofis ortamlarını daha fazla kullanıma elverişli bir hale getiriyor.

Yaptığınız işe ve çalışma şartlarınıza, ayrıca finansal koşullara da bağlı olarak zaman zaman ofislerinizi değiştirmek, yenilemek ya da bir yerden başka bir yere taşımak giderek daha olağan hale gelmektedir. Özellikle ilk çalışma ortamınız daha az ihtiyaca cevap verirken, bir anda gelişen işlerinizin etkisiyle beraber daha büyük bir ortama ve daha fazla eşyaya ihtiyaç duymak durumunda kalabilirsiniz. Yeni ihtiyaçları karşılamanın yolu ya imkanınız varsa var olan ofisi büyütmek olacaktır; ya da yeni bir ofise geçerek, eski eşyalarınızı daha çeşitli hale getirmek şeklinde çözülecektir. Her iki durumda da hem ofis ortamına, mekana; hem de eşyalara zarar verilmemesi öncelikli konular hale gelmektedir.

Ataşehir’de sizlere en iyi ve en kaliteli hizmeti sunan ofis taşıma firmamız bünyesinde, ofisiniz hangi sektöre hizmet ediyor olursa olsun eşyalarınıza ve mekanlarınıza hiçbir zarar vermeden bir yerden başka bir yere taşınmanızı sağlıyoruz. Güvenilir ve işinde uzman personelimiz sayesinde hiçbir hasar ya da kayıp durumuyla karşılaşmayacağınızı taahhüt ediyor; bu sayede siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz. Öncelikle konusundada uzman personelimizi ofisinize yönlendiriyor ve genel bir değerlendirme yaparak taşımanın nasıl gerçekleştirileceğine karar veriyoruz. Ardından uzman ekipman desteği ve gerekli materyallerle beraber ofisinize geliyor; A’dan Z’ye tüm eşya ve aksesuarları özenle nakliyat araçlarımıza yerleştirip yeni adresinize iletiyoruz. Yeni ofis ortamınızda da eşya ve aksesuarlarınızı istediğiniz biçimde yerleştirmenize yardımcı olarak, verdiğimiz hizmetin sizi hiç yormadan sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Maslak Ofis Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.