Çağrı Merkezi: 444 9 069
info@egeturnakliyat.com.tr

Kozyatağı E-5 yanyolda bulunan AND Plazaya firmamız 1 yıl içinde Enuygun.Com, Tricon Energy ve Danfoss Otomasyon ve Kontrol Ürünleri firmalarının ofis taşıma işlemlerini gerçekleştirmiştir. Her 3 firmanın bizi tercih etmelerinin ortak noktası plaza yönetiminin çalışan personeller için SGK ve İSG belgeleri istemeleri ve firmamızın istenilen belgelere sahip olmasıdır.

Ofis taşımacılığında 20 yılı aşkındır hizmet veren şirketimiz tüm taşımalarda en iyi hizmeti sunmanın gayreti içerisindedir. Daima müşteri memnuniyetini gözeten şirketimiz çalışmalarına bu yönde hız vermektedir.

Ofis taşıma işlemlerinde taşıma öncesi ekspertiz yapılarak taşıma işlemi için kaç personelin görevlendirileceği, kaç aracın eşya taşımada kullanılacağı ve paketleme için ne kadar ambalaj malzemesinin gerekli olduğu tespiti yapılarak fiyat teklifi sunulur. Teklifimizin kabul görülmesi halinde taşımada görevli personellerin kimlik bilgileri, sgk ve isg belgeleri plaza yönetimine gönderilmektedir.

Sizde ofisinizin zamanında, güvenli ve sorunsuz taşınması için şirketimizi tercih ederek rahat taşınmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Bilgi ve ücretsiz ekspertiz için 444 9 069 arayınız…

Diğer Nakliye Hizmetlerimiz

Bir önceki yazımız olan Kütüphane Taşıma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Comments are closed.